Trwa ładowanie...
d3m0ojm

"Łowcy Zombi" - Turniej Nieustraszonych

W popularnej grze mobilnej "Łowcy Zombi", rozpoczął się turniej, który ma zadecydować, kto jest najtwardszym Łowcą nieumarłych. W brutalnym świecie apokalipsy zombi, przetrwać mogą jedynie najwytrwalsi – czy należysz do jednych z nich?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Łowcy Zombi" - Turniej Nieustraszonych
(Playlink)
d3m0ojm

By wziąć udział w turnieju, najpierw zarejestruj swoje darmowe konto w grze. Od tego momentu, codziennie bierz udział w wybranych modułach gry i zdobywaj turniejowe Punkty Aktywności za wybrane aktywności. Walcz w module Twoja Przygoda, pokonaj przeciwników w Klatce, weź udział w emocjonujących Napadach oraz Atakach na Bunkier, gdzie zetrzesz się w walce super-mutantem zombi. Inni gracze będą cały czas deptać Ci po piętach, dlatego zaangażuj się w rozgrywkę i codziennie wypełniaj wskazane misje.

Za zwycięstwo lub jedno z premiowanych miejsc, przygotowano cenne nagrody!
Top 1 - Zestaw Domowego Pogromcy Zombi (zombi gra planszowa, zombi pojemnik na ciastka, zombi pantofle), 40000 Monet, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.
Top 2 - Zestaw Survivalowy (plecak taktyczny, niezbędnik, zegarek i termos), 20000 Monet, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.
Top 3 - Zestaw Łowcy Zombi (zabawkowa kusza, zombi koszulka, zombi kielich), 15000 Monet, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.

Za dalsze miejsca konkursowe (top 10) przewidziano cenne wirtualne nagrody, które zasilą konto Twojego Łowcy!

d3m0ojm

"Łowcy Zombi: Apokalipsa" to darmowa gra RPG, która przenosi nas do opanowanych przez nieumarłych Stanów Zjednoczonych. Uratuj swoich bliskich i staw czoła zagrożeniu stając się jednym z najlepszych Łowców Zombi na Zachodnim Wybrzeżu!

Rozgrywka rozpoczyna się w Nowym Jorku, gdzie wybucha epidemia tajemniczego wirusa. Rozwijaj swoją postać, zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia i zgarniaj najpotężniejszy ekwipunek w grze, który posłuży Ci do walki z nieumarłymi i innymi śmiałkami. "Łowcy Zombi: Apokalipsa" jest dostępny zarówno na przeglądarki internetowe, jak i na urządzenia mobilne.

Zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi

d3m0ojm

Podziel się opinią

Share
d3m0ojm
d3m0ojm
Więcej tematów