Trwa ładowanie...
d1kwm4x

Łowcy Zombi: turniej aktywności. Do wygrania sprzęt serii uRage

W popularnej darmowej grze Łowcy Zombi ruszył właśnie specjalny Turniej Aktywności z cennymi nagrodami do zgarnięcia. W tej specjalnej turniejowej formie, najwięksi wojownicy na serwerze, pojedynkują się o miano najmocniejszego Łowcy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łowcy Zombi: turniej aktywności. Do wygrania sprzęt serii uRage
(Materiały prasowe)
d1kwm4x

Rywalizacje czas zacząć, a potrwa ona od 1 do 31 marca. Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym profesjonalną klawiaturę uRage Cyberboard, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne „skarby” dla bohatera. Za drugie miejsce możesz zgarnąć odjazdowe słuchawki multimedialne uRage SoundZ i unikatowe nagrody wirtualne do wygrania dla bohatera. Podium zamyka specjalna nagroda dla posiadacza trzeciego miejsca: stylowa myszka gamingowa uRage Morphmouse Zombie oraz nagrody wirtualne. Sponsorem nagród jest firma Hama, producent profesjonalnych akcesoriów dla graczy z serii uRage.

Graj regularnie w Łowców Zombi i zbieraj specjalne Punkty Aktywności w wybranych trybach gry. Każdego dnia możesz zdobyć określoną, maksymalną ilość punktów, dlatego bardzo ważne jest, byś codziennie zaglądał gry i realizował wskazane zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w klatce, weź udział w Napadzie i pokonaj przeciwnika w Ataku na Bunkier; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz cenne nagrody rzeczowe.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 marca 2019 o 23:59:59.

d1kwm4x

Łowcy Zombi to polska darmowa gra o zombi, w której zostaniesz jednym z dzielnych łowców nieumarłych. Tajemniczy wirus, w błyskawicznym tempie, rozprzestrzenia się po wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach zapanował chaos i śmierć, ponieważ zabójczy wirus nie tylko odbiera życie zainfekowanym: umarli wracają, jako agresywne zombi. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by wziąć udział pasjonującej rywalizacji.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1kwm4x

d1kwm4x
d1kwm4x