Trwa ładowanie...

Łowcy Zombi i Turniej Aktywności. Do wygrania nagrody

Wejdź do apokaliptycznego świata gry Łowcy Zombi i daj się wciągnąć do rywalizacji w Turnieju Aktywności. W tej specjalnej turniejowej formie najwięksi wojownicy na serwerze pojedynkują się o miano najtwardszego czempiona!

Łowcy Zombi i Turniej Aktywności. Do wygrania nagrodyŹródło: Materiały prasowe
d2kq30i
d2kq30i

Graj regularnie w Łowców Zombi: Apokalipsa i zbieraj specjalne Punkty Aktywności w wybranych modułach gry. Każdego dnia możesz zdobyć określoną, maksymalną liczbę punktów, dlatego bardzo ważne jest, byś codziennie uruchamiał grę i realizował nakreślone zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w klatce, weź udział w Napadzie i pokonaj przeciwnika w Ataku na Bunkier; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz także superciekawe nagrody rzeczowe.

Sponsorem nagród dla TOP 3 graczy jest producent foteli gamingowych - firma Pro-Gamer.pl. Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody, w tym fotel gamingowy Aguri, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne „skarby” dla Twojego bohatera. Jest o co walczyć, a szczególnie że w puli nagród jest jeszcze karta podarunkowa na kwotę 100 zł do sklepu Pro-Gamer.pl, gamingowa podkładka pod mysz i unikatowe nagrody wirtualne do wygrania dla bohatera. W ramach nagród pocieszenia możesz odebrać wybrane nagrody ze specjalnych progów punktowych, które odblokujesz po osiągnięciu wskazanej liczby Punktów Aktywności.

Jeśli zarejestrowałeś się już w grze, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 28 lutego 2019 o 23:59:59.

d2kq30i

Łowcy Zombi to polska darmowa gra o zombi, w której zostaniesz jednym z dzielnych łowców nieumarłych. Tajemniczy wirus w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się po wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach zapanował chaos i śmierć, ponieważ zabójczy wirus nie tylko odbiera życie zainfekowanym: umarli wracają, jako agresywne zombi. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by wziąć udział pasjonującej rywalizacji.

d2kq30i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kq30i
Więcej tematów