Trwa ładowanie...
d2b9uy2
gaming

Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki

Sierpień w grach Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki stoi pod znakiem gorącej rywalizacji o fantastyczny sprzęt gamingowy! Jeśli jeszcze nie grałeś w te gry, to teraz jest doskonała okazja, by wskoczyć do ich świata. Weź udział w rywalizacji i zgarnij profesjonalne biurko gamingowe Ultradesk!
Share
Łowcy Zombi
Łowcy ZombiŹródło: materiały
d2b9uy2

Turnieje trwają do 31 sierpnia 2019 roku. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem, to przejdź samouczek i zarejestruj swoje konto. Otrzymasz rozbudowaną listę zadań, które musisz realizować w grze i zbierać specjalne punkty aktywności; zebrana ilość tych punktów zdecyduje o zajęciu miejsca w turnieju.

Nagrody w „Łowcach Zombi” za zajęcie 1 miejsca to profesjonalne gamingowe biurko Ultradesk, które znakomicie spełni swoją rolę w wymagających rozgrywkach online. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma 1000 Monet, unikatową Skrzynkę Cyborga oraz fantastyczne nagrody wirtualne. Dla reszty graczy przewidziano bardzo atrakcyjne wirtualne nagrody - dziesiątki tysięcy monet, unikalne wirtualne skrzynki i specjalne dodatkowe bonusy.

Gracze „Obrońców Galaktyki”, którzy regularnie będą wykonywać wskazane zadanie w grze i zbierać specjalne punkty aktywności mogą liczyć na nagrody. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną. Za pierwsze miejsce przewidziano stylowe biurko dla graczy Ultradesk, 1000 Kredytów, unikatową Skrzynkę Tytana oraz inne wirtualne nagrody. Reszta miejsc obejmuje nagrody wirtualne, a całość nagród dopełniają specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich graczy.

d2b9uy2

Swoją pozycje w wyzwaniu znajdziesz w pozycji Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 sierpnia 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Ultradesk został zorganizowany przy współpracy z marką Ultradesk, który jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych biurek dla graczy.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych wojowników – pogromców zombi. Powstrzymaj armie nieumarłych przed zajęciem miast i uratuj bezbronnych przed złowrogą korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym wojownikiem na serwerze i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty. Stań na czele gangu i wspólnie ze swoimi znajomymi rozpraw się z konkurencyjnymi gangami.

Wejdź do świata walki o przyszłość kosmosu w arcyciekawej grze mobilnej Obrońcy Galaktyki. Wszystko zaczęło się od tajemniczych wydarzeń na planecie X-52, na której dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest absolutny podbój kosmosu. Nie mają przy tym litości i nie spoczną, aż nie wypełnią swojej okrutnej misji. Dołącz do obrońców i zarejestruj się za darmo w grze - galaktyka Cię potrzebuje!

Bądź jednym ze zwycięzców turnieju i zgarnij główną nagrodę! Stań do walki i zarejestruj się już teraz.
W „Łowców Zombi” graj na centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi
W „Obrońców Galaktyki” graj na centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki

d2b9uy2

Podziel się opinią

Share
d2b9uy2
d2b9uy2
Więcej tematów