Trwa ładowanie...

Lewandowski podaje, a Grosicki strzela Brazylii. Takie rzeczy tylko w grze?

W “Pro Evolution Soccer 2018” na pewno będzie to możliwe. Reprezentacja Polski pojawi się w najnowszej odsłonie gry piłkarskiej od studia Konami.
Share
Tak wyglądają gwiazdy reprezentacji Polski w grze "Pro Evolution Soccer 2018"
Tak wyglądają gwiazdy reprezentacji Polski w grze "Pro Evolution Soccer 2018"Źródło: Materiały prasowe
d2q9k0r

Dotychczas Robert Lewandowski kojarzy nam się z serią “FIFA”, której był nawet twarzą na okładce polskiego wydania. Teraz gwiazdę Bayernu Monachium, wraz z kolegami z reprezentacji, zobaczymy w grze “Pro Evolution Soccer 2018”. Nasza kadra będzie w niej w pełni licencjonowana, co oznacza, że pojawią się oryginalne stroje i nazwiska zawodników.

   Konami
Źródło: Konami

Tak w “Pro Evolution Soccer 2017” nie było i w reprezentacji występowali nieistniejący piłkarzy. Ba, zabrakło Roberta Lewandowskiego jako zawodnika, przez co nie mogliśmy strzelać nim goli w wirtualnym świecie. W najnowszej odsłonie “Lewy” już na szczęście będzie.

Naszą kadrę w akcji możemy zobaczyć na najnowszym zwiastunie “Pro Evolution Soccer 2018”. w którym Grosicki strzela bramkę Brazylii. Ale dla polskiego kibica jest też mniej przyjemnych scen. Jeden z Francuzów zakłada “siatkę” Błaszczykowskiemu, a Łukasza Piszczka wręcz ośmiesza Coutinho.

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów