Trwa ładowanie...
d1an5h1

League of Legends. Pierwszy gameplay mobilnej gry dostępny w sieci

Pierwszy gameplay z mobilnego League of Legends trafił do internetu. Film pojawił się na kanale jednego z użytkowników YouTube'a z Chin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
League of Legends wkrótce trafi na smartfony
League of Legends wkrótce trafi na smartfony (Getty Images)
d1an5h1

Dobre wieści dla wszystkich, którzy czekają na premierę mobilnej wersji LoL-a. Do sieci trafił pierwszy gameplay, który pozwala zorientować się, jak będzie wyglądać rozgrywka. Chociaż nagranie nie jest oficjalną prezentacją, robi wrażenie i powinno rozbudzić wyobraźnię przyszłych graczy.

Gra już na tym etapie działa płynnie, a grafiki wyglądają atrakcyjnie. To pozytywne wieści, szczególnie, że mobilna wersja gry dotychczas nie została oficjalnie potwierdzona i wszystkie informacje na jej temat są w dużej mierze przypuszczeniami.

d1an5h1

Krótki film zdradza między innymi jak będzie wyglądać ekran wyboru postaci oraz mecz. Znający League of Legends z pewnością zwrócą uwagę, że do wyboru jest tu znacznie mniej postaci, niż w "klasycznym" LoL-u na komputery. Do czasu wydania finalnej wersji, wszystko może się jednak jeszcze zmienić.

Niestety, na razie nie wiadomo kiedy mobilna wersja League of Legends miałaby ujrzeć światło dzienne. W październiku minie jednak dokładnie 10 lat, odkąd LoL dostępny jest na pecety. Możliwe, że będzie to dobra okazja do zaprezentowania światu kontynuacji dostępnej na smartfony.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1an5h1

d1an5h1
d1an5h1