ycipk-1bqvyy

League of Legends. Pierwszy gameplay mobilnej gry dostępny w sieci

Pierwszy gameplay z mobilnego League of Legends trafił do internetu. Film pojawił się na kanale jednego z użytkowników YouTube'a z Chin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
League of Legends wkrótce trafi na smartfony
League of Legends wkrótce trafi na smartfony (Getty Images)
ycipk-1bqvyy

Dobre wieści dla wszystkich, którzy czekają na premierę mobilnej wersji LoL-a. Do sieci trafił pierwszy gameplay, który pozwala zorientować się, jak będzie wyglądać rozgrywka. Chociaż nagranie nie jest oficjalną prezentacją, robi wrażenie i powinno rozbudzić wyobraźnię przyszłych graczy.

Gra już na tym etapie działa płynnie, a grafiki wyglądają atrakcyjnie. To pozytywne wieści, szczególnie, że mobilna wersja gry dotychczas nie została oficjalnie potwierdzona i wszystkie informacje na jej temat są w dużej mierze przypuszczeniami.

ycipk-1bqvyy

Krótki film zdradza między innymi jak będzie wyglądać ekran wyboru postaci oraz mecz. Znający League of Legends z pewnością zwrócą uwagę, że do wyboru jest tu znacznie mniej postaci, niż w "klasycznym" LoL-u na komputery. Do czasu wydania finalnej wersji, wszystko może się jednak jeszcze zmienić.

Niestety, na razie nie wiadomo kiedy mobilna wersja League of Legends miałaby ujrzeć światło dzienne. W październiku minie jednak dokładnie 10 lat, odkąd LoL dostępny jest na pecety. Możliwe, że będzie to dobra okazja do zaprezentowania światu kontynuacji dostępnej na smartfony.

Polub WP Gry
ycipk-1bqvyy
ycipk-1bqvyy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bqvyy