Trwa ładowanie...
d2ydvlt

Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska - nowe wydanie gry strategicznej już 31 stycznia

Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska to nowa wersja gry Kozacy 3, wzbogacona o dodatek Dni Świetności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska - nowe wydanie gry strategicznej już 31 stycznia
(CDP)
d2ydvlt

Kozacy 3 to prawdziwy klasyk gatunku RTS, w którym gracze mają do dyspozycji specjalne budowle, produkcję surowców, szeroki asortyment jednostek, oraz dużą gamę broni palnej. Wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka zapewniają nieograniczoną liczbę możliwości taktycznych.

W rozszerzonej edycji Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska poza grą znajdzie się również dodatek Dni Świetności, przedstawiający najbardziej ekscytujące wydarzenia w historii XVII-wiecznej Polski. Od fenomenalnej bitwy pod Kłuszynem aż po Odsiecz Wiedeńską, poprowadź uskrzydlonych husarzy przez erę ich świetności.

5 nowych misji zabiera gracza w podróż po Europie i pozwala wcielić się w generała w czasie najważniejszych wydarzeń militarnych XVII i XVIII wieku. Na pola bitwy wyrusza 5 nowych jednostek, w tym oryginalne oddziały Polski, Danii czy Holandii.

Najnowsze wydanie powstało przy współpracy z Michaelem Morysem-Twarowskim, autorem książki „Polskie imperium. Wszystkie kraje podbite przez Rzeczpospolitą”, historykiem, który z brawurą i swadą opisuje czasy, gdy Polska była supermocarstwem. Książka została wydana przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Poza fragmentem książki w pudełku znajduje się również plakat.

d2ydvlt

Podziel się opinią

Share
d2ydvlt
d2ydvlt
Więcej tematów