Trwa ładowanie...

Kontynuacja niesamowitego klasyka. Premiera jeszcze w tym miesiącu

Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy nową edycję legendarnej gry Portal. Co prawda, nie będzie to Portal jaki znamy. Twórcy mają nową koncepcję i jesteśmy przekonani, że nikogo nie zawiedzie.

Kontynuacja niesamowitego klasyka. Premiera jeszcze w tym miesiącuŹródło: youtube.com
d1dj8sk
d1dj8sk

Seria Portal w tym roku świętuje swoje dziesiąte urodziny. Prawdopodobnie z tej okazji Valve postanowiło wypuścić kolejną edycję tego klasyka. Nie będzie to co prawda kontynuacja, ale spin-off. Ale to może i dobrze. Przynajmniej nie spotkamy się z odgrzewanym kotletem.

Motyw trochę się zmienia, ale typ rozgrywki jest bardzo podobny. Gra nadal zmusza do wysiłku umysłowego, wytężenia szarych komórek, aby osiągnąć cel. Koncepcja lekko się zmieniła, bo nie gramy już jako bohater z pierwszej osoby.

To produkcja w stylu "bridge construction", czyli budowa mostu. Naszym zadaniem jest sprawić, że ciężarówka przejedzie z punktu A do punktu B. Niezmiennie GLaDOS (główny przeciwnik, sztuczna inteligencja) próbuje nam to jak najbardziej utrudnić.

Premierę gry zapowiedziano na PC i smartfony ustawiono na 20 grudnia. Wersje konsolowe mają ukazać się na początku przyszłego roku.

d1dj8sk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dj8sk
Więcej tematów