Qaqwqwrqw

Kolejny nabytek sklepu na wyłączność. "Dauntless" tylko w Epic Games Store

Epic Games bardzo aktywnie działa na rzecz podcięcia skrzydeł Steama. Na platformę Epic Games Store trafi kolejny ekskluzywny tytuł. Mowa o sieciowym RPG "Dauntless".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dauntless" stylistycznie przypomina "Fortnite'a"
"Dauntless" stylistycznie przypomina "Fortnite'a" (Mat. prasowe)
Qaqwqwrqw

Gra w swojej mechanice ma przypominać "Monster Hunter: World", graficznie bliżej jej do "Fortnite'a". Stwory są bowiem dość pastelowe i kolorowe, a do tego mają straszno-zabawny design – paleta działa jednak na korzyść tego drugiego przymiotnika. Premiera gry ma odbyć się w kwietniu, wersję beta można było pobrać za pośrednictwem klienta studia, Phoenix Labs.

Zobacz też: Jak będą wyglądały miasta przyszłości?

Qaqwqwrqw

Wiemy już jednak, że "Dauntless" nie zadebiutuje na Steam, a prywatny klient zostanie wyłączony. Epic Games Store będzie posiadać grę na wyłączność. Deweloper wyjaśnił, że partnerstwo z Epic Games ma pozwolić graczom na doświadczenie profesjonalnej rozgrywki międzyplatformowej. Ma również ulepszyć kontakt z twórcami, chociażby poprzez udział w programie Support-A-Creator.

Tym samym "Dauntless" dołącza do innego, znacznie większego tytułu: "Metro: Exodus". Gra na podstawie świata Dymitra Głuchowskiego ma być ekskluzywna dla Epic Games Store przez rok, której datę zaplanowano na 15 lutego.

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw