Trwa ładowanie...

Kolejne fakty z życia Sports Managera

Sports Manager już po pierwszy okrążeniu! Pierwsze pięć kolejek za nami! Początek sezonu pokazuje, że najwyższy poziom rozgrywkowy będzie niezwykle interesujący. Po 5 kolejkach na czele aż trzy drużyny które maja cztery zwycięstwa. Miano niepokonanego najdłużej utrzymywali RKS Sanjo Dynamics, ale ich dobra passe przełamali mistrzowie z Częstochowy, którzy pokonali ich na własnym obiekcie 46-44. Dzielnie czołówki trzymają się Immigranst oraz Owczarki Grudziądz. Na drugim końcu Sports Club Gdynia z 1 punktem.

Kolejne fakty z życia Sports ManageraŹródło: gry.wp.pl
d3czh52
d3czh52

Mecz tygodnia: (środa) Immigrants - Lwy Częstochowa

W lidze 2.1 bez zmian od początku sezonu, na czele GKM Grudziadz. Maja jednak już na swoim koncie pierwszą porażkę. Mało gościnny okazał się Polski Spirytus, który wygrał wysoko 55-35. Ta bardzo wyrównana liga pokazuje, że żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na porażkę na własnym stadionie. Do tej pory tylko w jednym spotkaniu zwyciężyli goście i kluczowe będzie zdobywanie punktów bonusowych w rundzie rewanżowej.

Mecz tygodnia: (piątek) Spartacze - MUSTANGI

Ligę 2.2 przewodzi ekipa Vargarna Przeworsk. Tyle samo punktów mają Lev.sky oraz KM Ostrów. Wygląda na to że między nimi rozstrzygnie się awans do 1.1, ale z pewnością ostatniego słowa nie powiedziały Rekiny, które są piekielne mocne na własnym obiekcie. Ich wyniki u siebie kolejno 64, 66 i 74 punkty musza budzić respekt i robić wrażenie. Czerwoną latarnią póki co jest KPT Brodnica bez ligowego punktu.

d3czh52

Mecz tygodnia : (środa) Rekiny - Vargarna Przeworsk

Liga 3.1 to ciąg dalszy smaku prawdziwej rywalizacji. Eksperci mieli rację uznając, że to będzie najciekawsza liga tego sezonu. Na tę chwilę połowa ligi ma po 3 zwycięstwa a druga połowa po 2. Żadnej z drużyn nie udało się do tej pory wygrać na wyjeździe, a najbliżej dokonania tego byli Gepards w meczu z Red Bulls. Wynik meczu 46-44.

Mecz tygodnia: (środa) Asgard - KSD Grudziądz

W lidze 3.2 przewodzą Motor Maxim i ZKS po 8 pkt. Kolejne trzy drużyny mają o jedno zwycięstwo mniej i czekają na jakiś błąd, aby włączyć się do walki o awans.

d3czh52

Mecz tygodnia: (poniedziałek) stal manchester - ZKS

W lidze 3.3 na fotelu lidera Fireblade dzięki zwycięstwie nad drużyną Pera Jonssona, którzy zaznali pierwszej porażki w sezonie.

Mecz tygodnia: (środa) Lwy Gdańskie - Pera Jonssona

Liga 3.4 dominacja niepokonanej drużny Piraci Barcin.

Mecz tygodnia: (piątek) Speedway Kowale – Piraci Barcin

Hitem transferowym w minionym tygodniu było przejście Ullricha Senftenberg z Motor Maxim do Lwy Częstochowa za 6.500.000 €. Ciekawym transferem został też Dean Wong z Immigrants do Vargarna Przeworsk za 1.500.000 €.

d3czh52

Moje początki z SM....

TomekZ - drużyna Piraci Barcin (liga 5.1)

- Jestem uczestnikiem gry od początku jej założenia, sam interesuje się żużlem od kilkunastu lat. Sports Manager to świetny pomysł na długie wieczory. Mecze ligowe i towarzyskie online z innymi uczestnikami pozwalają rozwijać kadrę zawodniczą, jak i zdolności menedżerskie. Myślę, że rywalizacja niczym nie ustępuje zawodom na prawdziwym torze. Mimo, iż nie można tutaj poczuć zapachu metanolu. Każdy bieg jest emocjonujący, a zmiana jednej opony nierzadko decyduje o losach całego meczu. Polecam każdemu!

d3czh52

Konkurs! Wytypuj wyniki 7.rundy i zgarnij za każdy poprawny typ motocykl JAWA NSF! Swoje typy należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem.

Liga 1

RC Speed bnx - Sports Club Gdynia
GKM Owczarki Grudziądz - Zakopower
U1938L - RKS Sanjo Dynamics
Immigrants - Lwy Częstochowa

Liga 2.1

SKORPIONY - Polski Spirytus
MILLWALL - GKM Grudziadz
ANMAR KĘPNO - Remus Lublin
MUSTANGI - Spartacze

Liga 2.2

United Leszno - KPT Brodnica
Lev.sky Częstochowa - KS Unia Bielewo
Rekiny - Vargarna Przeworsk
Gryfy Bydgoszcz - KM Ostrów

d3czh52

Liga 3.1

Monster - KS Stal Rzeszów
Kristovski Sports Club - GEPARDS
RED BULLS - Energiczni Leszno
Asgard - KSD Grudziądz

Liga 3.2

Artt Gorzów SpeedwayTeam - stal manchester
Renegaci Tarnów The End - Motor Maxim
FC Sharki - UPADŁE ANIOŁY
ZKS - Victoria Piła

Liga 3.3

Fireblade - HQ OSOWA
SpeedwaySP - Sąsiad FALUBAZ
LWY GDAŃSKIE - Pera Jonssona
Stal 1944 Rzeszów - Speedway Gdańsk

Liga 3.4

Unia Tarnów ŻSSA - CSŻ Włókniarz Częstochowa
GKS WYBRZEZE TEAM - Polonia Piła
KP Silno - POLONIA ŚREDZKA
Piraci Barcin - Speedway Kowale

Zapraszamy do rozgrywki pod adresem: http://sportsmanager.wp.pl/. Gra jest darmowa i nie wymaga instalowania czegokolwiek.

d3czh52
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3czh52
Więcej tematów