Trwa ładowanie...
holderName

Kolejna gra z serii "Assassin's Creed". Tym razem na smartfony

Ezio Auditore da Firenze, faworyt wielu fanów serii, powraca w nowej produkcji z uniwersum "Assassin's Creed". Gra z podtytułem "Rebellion" już w listopadzie zadebiutuje na smartfonach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejna gra z serii "Assassin's Creed". Tym razem na smartfony
(Materiały prasowe)
holderName

Nie będzie to jednak kontynuacja przygód asasyna żyjącego w okresie renesansowych Włoch. Zamiast tego twórcy, kanadyjskie studio Behaviour Interactive stworzyło we współpracy z Ubisoft grę RPG z elementami strategii. Akcję umiejscowiono w XV-wiecznej Hiszpanii, gdzie stoi forteca zakonu walczącego z Templariuszami. Z tego miejsca delegujemy oddziały asasynów do kolejnych misji, a w międzyczasie rozwijamy ich umiejętności oraz sam zamek. Oprócz wspomnianego Ezio, pojawią się również takie postaci, jak Aguilar, Shao Jun czy Maria, znane z innych gier, powieści czy filmów z uniwersum stworzonego prze Ubisoft.

To nie pierwsza produkcja z cyklu, która będzie przeznaczona na komórki. Już w 2008 pojawiło się "Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles studia Gameloft", w 2014 zaś zadebiutowała "Assassins's Creed: Identity" od Blue Byte Software." Assassin’s Creed Rebellion" jest dostępne przedpremierowo pod tym linkiem. Nie wiadomo jeszcze, kiedy trafi na polski rynek.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów