Trwa ładowanie...

Kobieta planuje poślubić grę "Tetris". Wcześniej była w związku z kalkulatorem

To nie żart. 20-letnia studentka matematyki z Orlando na Florydzie, informuje świat, że chce poślubić grę wideo "Tetris". Wcześniej była w związku z kalkulatorem, którego nazywała Pierre, ale poniósł on "śmierć" podczas sprzątania.

Kobieta planuje poślubić grę "Tetris". Wcześniej była w związku z kalkulatoremŹródło: youtube.com, fot: Caters
d1lg8lv
d1lg8lv

Czy istnieje szczyt absurdu? Wydaje się, że właśnie go odnaleźliśmy. Noorul Mahjabeen Hassan identyfikuje grę "Tetris" jako obiekt jej pożądań. To forma obiektofilii, która kieruje miłość i zaangażowanie w przedmioty martwe. Noruul miała wcześniej romantyczne relacje z iPodem, kolejką, kalkulatorem. Teraz planuje poślubić grę "Tetris" po ukończeniu uniwersytetu.

"Chcę wziąć ślub i mieć legalną ceremonię wraz z przyjaciółmi. Chcę żeby wszyscy tam byli" - w ten sposób kobieta chce wyznać swoje uczucia do gry.

Jej unikatowe związki są bardzo niepokojące dla rodziny, która usiłuje zrozumieć jej sposób myślenia. Kobieta nie czuje wsparcia, więc znalazła społeczność internetową, która doskonale ją rozumie i pomaga rozpowszechniać świadomość dotyczącą jej seksualności.

d1lg8lv

"Nie robię nikomu nic złego. Jaki jest w tym problem? Ludzie sądzą, że moje zachowanie jest dziwne, ale gdy proszę, żeby podali mi jeden dobry powód, dla którego nie powinnam być razem z "Tetrisem", to nie potrafią odpowiedzieć" - mówi Hassan.

Kobieta twierdzi, że to nie jest fetysz seksualny. Po prostu ma do tych przedmiotów autentyczne uczucia i odczuwa więź emocjonalną, której nigdy nie czuła do ludzi.

d1lg8lv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lg8lv
Więcej tematów