Trwa ładowanie...
d3xy42r

Kobieta planuje poślubić grę "Tetris". Wcześniej była w związku z kalkulatorem

To nie żart. 20-letnia studentka matematyki z Orlando na Florydzie, informuje świat, że chce poślubić grę wideo "Tetris". Wcześniej była w związku z kalkulatorem, którego nazywała Pierre, ale poniósł on "śmierć" podczas sprzątania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta jest zakochana w grze Tetris
Kobieta jest zakochana w grze Tetris (youtube.com, Fot: Caters)
d3xy42r

Czy istnieje szczyt absurdu? Wydaje się, że właśnie go odnaleźliśmy. Noorul Mahjabeen Hassan identyfikuje grę "Tetris" jako obiekt jej pożądań. To forma obiektofilii, która kieruje miłość i zaangażowanie w przedmioty martwe. Noruul miała wcześniej romantyczne relacje z iPodem, kolejką, kalkulatorem. Teraz planuje poślubić grę "Tetris" po ukończeniu uniwersytetu.

"Chcę wziąć ślub i mieć legalną ceremonię wraz z przyjaciółmi. Chcę żeby wszyscy tam byli" - w ten sposób kobieta chce wyznać swoje uczucia do gry.

d3xy42r

Jej unikatowe związki są bardzo niepokojące dla rodziny, która usiłuje zrozumieć jej sposób myślenia. Kobieta nie czuje wsparcia, więc znalazła społeczność internetową, która doskonale ją rozumie i pomaga rozpowszechniać świadomość dotyczącą jej seksualności.

"Nie robię nikomu nic złego. Jaki jest w tym problem? Ludzie sądzą, że moje zachowanie jest dziwne, ale gdy proszę, żeby podali mi jeden dobry powód, dla którego nie powinnam być razem z "Tetrisem", to nie potrafią odpowiedzieć" - mówi Hassan.

Kobieta twierdzi, że to nie jest fetysz seksualny. Po prostu ma do tych przedmiotów autentyczne uczucia i odczuwa więź emocjonalną, której nigdy nie czuła do ludzi.

d3xy42r

Podziel się opinią

Share
d3xy42r
d3xy42r
Więcej tematów