Trwa ładowanie...

Klawiatura mechaniczna dla wymagających graczy

Corsair K63 zapowiada się bardzo ciekawie i powinni na niego zwrócić uwagę gracze z nieco grubszym portfelem poszukujący w zamian za to rozwiązania oferującego bardzo dobrą jakość, trwałość oraz precyzję i wygodę.

Klawiatura mechaniczna dla wymagających graczyŹródło: Corsair
d3s84f5
d3s84f5

Najnowszy produkt Corsair, stworzony z myślą o najbardziej wymagających graczach charakteryzuje się: wytrzymałą konstrukcją pozbawioną klawiatury numerycznej, przełącznikami Cherry MX Red, dodatkowymi klawiszami multimedialnymi, programowalnymi makrami, pełnym anti-ghostingiem oraz czerwonym podświetleniem klawiszy.

Niewątpliwą zaletą będzie jej niewielki rozmiar, co jest zaletą dla graczy podróżujących ze sprzętem, aby wziąć udział turniejach LAN.
Cherry MX Red są jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań przez profesjonalistów, zaś czerwone, oddolne podświetlenie klawiszy stanowi przydatne rozwiązanie dla miłośników nocnej rozgrywki. Profesjonalne oprogramowanie Corsair Utility Engine pozwala na pełną personalizację i zmianę natężenia podświetlenia dowolnego klawisza. CUE zezwala również na nieskończone programowanie makr lub zmianę i przypisanie całkowicie nowych skrótów klawiszowych.

Klawisze multimedialne, przyciski do kontroli głośności i jasności w grze znajdują się w górnej części obudowy i oferują łatwy dostęp do zmiany poziomu natężenia dźwięku oraz regulacji ustawień w trakcie rozgrywki. K63 posiada specjalny przycisk blokujący ustawienia Windows, który do minimum ogranicza ryzyko włączenia niechcianego menu i rozproszenie uwagi w decydujących momentach internetowych pojedynków.

Niezmiernie ważna jest również szybkość działania. Służy temu system anti-ghostingowy (NKRO). Odpowiada on za rejestrowanie wszystkich ruchów gracza bez opóźnienia. Dzięki czemu każda akcja jest wykonywana niemalże natychmiast po wciśnięciu klawisza.

d3s84f5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s84f5
Więcej tematów