Trwa ładowanie...

Klasyczne mapy powracają do Modern Warfare Remastered

Variety Map Pack właśnie dotarł do Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Jest już dostępny na PlayStation 4 i zawiera cztery epickie mapy oraz 10 rzadkich zrzutów zapasów.
Share
Klasyczne mapy powracają do Modern Warfare Remastered
Źródło: Activision
d2q9k0r

Nowy gameplay trailer można już obejrzeć w serwisie YouTube.

Paczka zawiera klasyczne mapy o różnych środowiskach, które zostały zremasterowane do pełnego HD:

Broadcast: stworzona na podstawie stacji TV znanej z misji singleplayer „Charlie Don’t Surf”, mapa ta jest unikalnym połączeniem wąskich korytarzy i otwartych przestrzeni. Na zewnątrz stacji znajduje się spory parking, który zapewnia pole do dalekich strzałów i walki długodystansowej, jednak po wejściu do budynku gracze trafią na ciasne korytarze i zawaloną komputerami salę transmisyjną, która wymusi walkę w bliskim kontakcie.

Chinatown: umieszczona w zamglonej, śródmiejskiej dzielnicy mapa, na której panuje nocny zmrok rozświetlany jedynie przez migoczące neony i księżyc w pełni. Ta nowa wizja wieloosobowej mapy „Carentan” z klasycznego Call of Duty zmusi graczy do ostrożnego poruszania się po ulicach, ponieważ można wejść niemal do każdego budynku. Ten fakt zapewni idealną osłonę podczas czekania, aż wrogowie pokażą się na horyzoncie.

Creek: położona w zniszczonej wojną wiosce mapa o sporej ilości otwartych przestrzeni, podzielona na dwie części sporym wąwozem, na której znalezienie osłon oznacza różnicę między życiem i śmiercią. Rozległe pola, w połączeniu z wysokimi klifami i zapewniającymi osłonę gęstwinami, czynią z tę mapę idealną dla snajperów oraz graczy, którzy lubią potyczki na długie dystanse.

Killhouse: mała hala treningowa wypełniona makietami różnych budynków, zapewniającymi rozmaite osłony. Gracze mogą spodziewać się szybkiej akcji i zaciętej wymiany ognia w chaotycznej walce na maksymalnie bliskim dystansie.

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów