Kamil Glik znowu niezwyciężony. Pokonał w "FIFA 18" wszystkich kolegów z kadry

Kontuzja barku? Chwila moment i po bólu. Turniej w "FIFA 18" na zgrupowaniu reprezentacji przed Mistrzostwami Świata w Rosji? Żaden problem, Kamil Glik znowu górą. Niepokonany - taki jest nasz stoper.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Glik grał reprezentacją Francji
Kamil Glik grał reprezentacją Francji (YouTube)
WP

"Kamil Glik - dzik, dzik, dzik" - tak kanał Łączy nas Piłka opisał powrót do treningu z drużyną po kontuzji barku. Jeszcze niedawno drżeliśmy o to, czy obrońca Monaco pojedzie na mundial, a on dziś już szykuje się do meczu z Senegalem. Nieważne, czy chodzi o wyleczenie poważnego urazu, czy może relaksacyjna partyjka z kolegami z kadry w "FIFA 18" - Kamil Glik chce być najlepszy.

WP

Podczas zgrupowania reprezentacji Polski w Juracie wspólnie z PZPN EA Sports zorganizowało dla kadrowiczów turniej w "FIFA 18". Do zawodów rozgrywanych w trybie pucharowym przystąpiło aż 22 reprezentantów. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Kamil Glik, Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Karoli Linetty czy Michał Pazdan. Przebieg turnieju zarejestrowały kamery. Tak, zdradzę to już teraz - Kamil Glik okazał się najlepszy i naprawdę trudno być zaskoczonym.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP