Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
wydarzenia
oprac. Barnaba Siegel
23-11-2017 16:32

Jesteś graczem? Przyłącz się do akcji "PomaGrajmy"

Apteczki i magiczne eliksiry wielokrotnie ratowały życie graczy podczas najbardziej wymagających misji. Często od ich znalezienia zależało, czy uda się pomyślnie zakończyć zadanie. W prawdziwym świecie, dla cierpiących na nowotwory krwi, trudną do zdobycia "apteczką" jest szpik kostny. Posiada on wielką moc ratowania życia. Teraz każdy może wcielić się w postać superbohatera i wypełnić najprawdopodobniej najważniejszą misję.

Jesteś graczem? Przyłącz się do akcji "PomaGrajmy"Źródło: iStock.com
d2jenhn
d2jenhn

Wystarczy zarejestrować się do bazy Dawców szpiku oraz niczym Son Goku podczas Genki-Dama w walce z najgorszymi potworami, poprosić o pomoc wszystkich Ziemian. PomaGrajmy to akcja Fundacji DKMS skierowana do graczy oraz fanów gamingu. Celem inicjatywy jest zachęcanie do rejestrowania się jako Dawca w bazie Dawców szpiku i komórek macierzystych oraz zwiększenie świadomości problemu nowotworów krwi. Polska słynie z turniejów na najwyższym, światowym poziomie, wybitnych esportowców z sukcesami na koncie oraz rzesz graczy, którzy gotowi są nieść bezinteresowną pomoc.

Oficjalny start kampanii PomaGrajmy odbędzie się podczas Warsaw Comic Con Fall Edition w dniach 24-26 listopada 2017 roku. Na stoisku Fundacja DKMS będzie poszukiwać superbohaterów gotowych uratować ludzkie życie. Wszyscy odwiedzający dowiedzą się więcej o oddawaniu szpiku i skorzystają z okazji, aby zarejestrować się w bazie Dawców. Dzięki specjalnie przygotowanej fotobudce, zrobią sobie zdjęcie, udostępnią na swoich profilach i pokażą całemu światu, że chcą i mogą pomagać. Dodatkowo, organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje w strefie Free2Play, której partnerami są Lioncast i Optimus.

W ramach kampanii odbędą się tematyczne livestreamy ze znanymi polskimi graczami. Podczas transmisji widzowie dowiedzą się, jak działa Fundacja DKMS, w jaki sposób mogą się zarejestrować online oraz będą mogli uczestniczyć w konkursach z nagrodami. Fundacja planuje również udział w kolejnych gamingowych eventach.

Galaktus
Źródło: Galaktus

Akcja rejestracyjna podczas Comic Con będzie dedykowana Andrzejowi, 24-letniemu pływakowi, który niecały rok temu zachorował na bardzo agresywny i niezwykle rzadki nowotwór układu limfatycznego. Czeka go trudna walka z chorobą. Dla niego i wielu innych osób przeszczep szpiku jest jedyną szansą na powrót do zdrowia.

d2jenhn

– Pół roku temu baseny zamieniłem na szpitalne korytarze. Latem, zamiast spędzać czas na plaży, siedziałem w pustym pokoju podłączony do kroplówki z chemią. Lekarzy widywałem częściej niż własnych rodziców – komentuje Andrzej. – Chciałbym kiedyś wrócić do normalnego życia i bardzo proszę wszystkich o pomoc – dodaje.

Fundacja DKMS zachęca do odwiedzenia stoiska i wzięcia udziału w akcji PomaGrajmy. Osoby, które nie pojawią się podczas jesiennej edycji Comic Con bardzo proszone są o udostępnienie newsa na prowadzonej stronie internetowe. Dodatkowo, fundacja zachęca do zarejestrowania się na www.dkms.pl w celu otrzymania pakietu niezbędnego do zapisania się w bazie jako Dawca.

d2jenhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jenhn
Więcej tematów