Qaqwqwrqw
Informacja prasowa
Wydarzenia

Jesteś graczem? Przyłącz się do akcji "PomaGrajmy"

Apteczki i magiczne eliksiry wielokrotnie ratowały życie graczy podczas najbardziej wymagających misji. Często od ich znalezienia zależało, czy uda się pomyślnie zakończyć zadanie. W prawdziwym świecie, dla cierpiących na nowotwory krwi, trudną do zdobycia "apteczką" jest szpik kostny. Posiada on wielką moc ratowania życia. Teraz każdy może wcielić się w postać superbohatera i wypełnić najprawdopodobniej najważniejszą misję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Let's behave like kids again
Let's behave like kids again (iStock.com)
Qaqwqwrqw

Wystarczy zarejestrować się do bazy Dawców szpiku oraz niczym Son Goku podczas Genki-Dama w walce z najgorszymi potworami, poprosić o pomoc wszystkich Ziemian. PomaGrajmy to akcja Fundacji DKMS skierowana do graczy oraz fanów gamingu. Celem inicjatywy jest zachęcanie do rejestrowania się jako Dawca w bazie Dawców szpiku i komórek macierzystych oraz zwiększenie świadomości problemu nowotworów krwi. Polska słynie z turniejów na najwyższym, światowym poziomie, wybitnych esportowców z sukcesami na koncie oraz rzesz graczy, którzy gotowi są nieść bezinteresowną pomoc.

Oficjalny start kampanii PomaGrajmy odbędzie się podczas Warsaw Comic Con Fall Edition w dniach 24-26 listopada 2017 roku. Na stoisku Fundacja DKMS będzie poszukiwać superbohaterów gotowych uratować ludzkie życie. Wszyscy odwiedzający dowiedzą się więcej o oddawaniu szpiku i skorzystają z okazji, aby zarejestrować się w bazie Dawców. Dzięki specjalnie przygotowanej fotobudce, zrobią sobie zdjęcie, udostępnią na swoich profilach i pokażą całemu światu, że chcą i mogą pomagać. Dodatkowo, organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje w strefie Free2Play, której partnerami są Lioncast i Optimus.

W ramach kampanii odbędą się tematyczne livestreamy ze znanymi polskimi graczami. Podczas transmisji widzowie dowiedzą się, jak działa Fundacja DKMS, w jaki sposób mogą się zarejestrować online oraz będą mogli uczestniczyć w konkursach z nagrodami. Fundacja planuje również udział w kolejnych gamingowych eventach.

Qaqwqwrqw
Galaktus
Podziel się

Akcja rejestracyjna podczas Comic Con będzie dedykowana Andrzejowi, 24-letniemu pływakowi, który niecały rok temu zachorował na bardzo agresywny i niezwykle rzadki nowotwór układu limfatycznego. Czeka go trudna walka z chorobą. Dla niego i wielu innych osób przeszczep szpiku jest jedyną szansą na powrót do zdrowia.

– Pół roku temu baseny zamieniłem na szpitalne korytarze. Latem, zamiast spędzać czas na plaży, siedziałem w pustym pokoju podłączony do kroplówki z chemią. Lekarzy widywałem częściej niż własnych rodziców – komentuje Andrzej. – Chciałbym kiedyś wrócić do normalnego życia i bardzo proszę wszystkich o pomoc – dodaje.

Fundacja DKMS zachęca do odwiedzenia stoiska i wzięcia udziału w akcji PomaGrajmy. Osoby, które nie pojawią się podczas jesiennej edycji Comic Con bardzo proszone są o udostępnienie newsa na prowadzonej stronie internetowe. Dodatkowo, fundacja zachęca do zarejestrowania się na www.dkms.pl w celu otrzymania pakietu niezbędnego do zapisania się w bazie jako Dawca.

Qaqwqwrqw
Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw