Trwa ładowanie...
holderName

Jerzy Buzek zachwycony imprezą Intel Extreme Masters

Jerzy Buzek to człowiek, którego na pewno kojarzycie jako polityka. Pełnił funkcję premiera Polski, a także przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Studenci kierunków technicznych mogli się z nim spotkać w roli wykładowcy na rozmaitych uczelniach w Polsce. Okazuje się, że Buzek odwiedził IEM 2017 i jest zafascynowany tą imprezą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Buzek zachwycony imprezą  Intel Extreme Masters
(Facebook.com)
holderName

Przywykliśmy już, że na imprezach dla graczy pojawiają się znane osoby. Jednak nie wszystkie one reagują tak spontanicznie i wychwalają je w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że zakończone właśnie Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach, bardzo spodobało się Jerzemu Buzkowi.

Ten poważny i szanowany polityk oraz naukowiec, a także wieloletni mieszkaniec i promotor Śląska, nie krył zadowolenia z udziału w IEM, ale także dumy, że impreza odbywa się w katowickim Spodku, co jest oczywiście niebywałą promocją dla regionu.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Były premier opublikował na Facebooku wpis, w którym pochwalił się, że był na IEM, żeby sprawdzić, co to za impreza. To co zobaczył, przeszło jego najśmielsze oczekiwania i zachwycił się klimatem oraz rozmachem. Jerzy Buzek obiecał, że wróci w przyszłym roku, ale na pewno wygospodaruje zdecydowanie więcej czasu.

holderName

- Spodek zawsze był mekką sportu - sam widziałem w nim niezliczone mecze siatkówki czy hokeja. A od pięciu lat zjeżdżają do nas z całego świata fani esportu! Wreszcie miałem okazję zobaczyć to pozytywne szaleństwo na własne oczy. Dziesiątki tysięcy widzów na trybunach, miliony online, ponad tysiąc akredytowanych dziennikarzy i najlepsi gracze i programiści świata. Genialna promocja Katowic i regionu - skomentował były premier.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów