Japonia oszalała na punkcie nowego fotela dla graczy

Jeśli jesteście rasowymi graczami to z pewnością potwierdzicie, że największym przyjacielem każdego z Was jest porządne siedzenie, pozwalające wytrzymać wielogodzinne sesje w ulubione gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Japonia oszalała na punkcie nowego fotela dla graczy
(Amazon JP)

Współczesne gry wymagają wielkiego zaangażowania i uwagi, aby nic z tego co się dzieje na ekranie, nie umknęło uwadze. Dlatego wielu graczy decyduje się na siedzenie bądź leżenie na podłodze – zwłaszcza gdy grają na konsoli. Jeśli ktoś z was próbował to doskonale wie, że po chwili staje się to prawdziwą katorgą.

Amazon JP
Podziel się

Na Amazonie w Japonii pojawił się specjalny fotel, mający dać komfort osobom lubiącym przebywać w czasie grania na podłodze. Jest to specjalna, bardzo wytrzymała, elastyczna i dość efektowna konstrukcja. Co ciekawe, fotel może być używany klasycznie – z podpartymi plecami – oraz do podpierania się z przodu.

Na taką przyjemność trzeba wydać 40 dolarów i chętnych nie brakuje. Opisywany fotel szybko stał się w Japonii obiektem kultu i rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Obecnie nie wiadomo czy fotele będą dostępne także w innych regionach i czy Amazon zachęcony sukcesem w Japonii, wprowadzi je do USA i Europy.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.