WP

Jack Black założył kanał na YouTube. Dwa filmy, ponad 2 mln subskrypcji

Aktor, muzyk, a od niedawna… youtuber. Jack Black podbija YouTube. Choć na jego kanale są raptem dwa krótkie filmy, to licznik subskrypcji już wskazuje prawie 2,5 mln. PewDiePie, bój się?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jack Black założył kanał na YouTube
Jack Black założył kanał na YouTube (YouTube)
WP

Jak zdobyć popularność na YouTube? Zwykle potrzebne są lata mozolnej, ciężkiej pracy, polegającej na tworzeniu oryginalnych treści, które w końcu docierają do masowej publiczności. No, chyba że nazywasz się Jack Black i jesteś popularnym aktorem. Wtedy wrzucasz dwa krótkie filmy, z czego jeden ma 30 sekund, a drugi niecałą minutę. I gotowe - 2,5 mln subskrypcji w tydzień.

Black w krótkim opisie zapowiedział, że na Jablinski Games pojawią się materiały o grach, jedzeniu i życiu. Póki co opublikowane są dwa filmy, z czego jeden to świętowanie przekroczenia miliona subskrypcji. Sądząc po już olbrzymiej popularności, Jablinski Games może być jednym z najważniejszych kanałów w 2019 roku.

WP

Tym bardziej, że tematyka gier cieszy się na YouTubie chyba największą popularnością. W końcu najwięcej subskrypcji ma PewDiePie, czyli autor zajmujący się grami. W czołówce zawsze plasują się kanały, które zbudowały swoją popularność właśnie na tej rozrywce.

Ale to wcale nie oznacza, że popularny aktor postanowił wykorzystać modę. Jack Black i gry od dawna idą ze sobą w parze. To właśnie na nim wzorowany był bohater gry "Brutal Legend", któremu zresztą Black udzielił głosu. "Brutal Legend" to zresztą produkcja, która do dziś ma wielu fanów, szczególnie wśród osób słuchających cięższych brzmień. Trafialiśmy do świata, w którym ożyły okładki płyt metalowych. Jack Black, lider Tenacious D, pasował tam idealnie.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP