Trwa ładowanie...

"Ironsight" - otwarte testy beta rozpoczynają się dziś

Gamigo group z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie otwartych testów beta dla graczy z Europy i Ameryki Północnej, za pośrednictwem swojej filii - Aeria Games. Właściciele pakietów założyciela mogli rozpocząć rozgrywkę już 30 stycznia.

"Ironsight" - otwarte testy beta rozpoczynają się dziśŹródło: gamigo AG
d1adk77

Po udanym podsumowaniu zamkniętych testów beta i otwarciu fazy otwartych testów, gracze będą mogli skorzystać z wielu nowych, ekskluzywnych elementów gry. Do dyspozycji graczy oddano cztery nowy mapy, dwa nowe tryby rozgrywki, nową misję i wiele więcej. Wszyscy ci, którzy chcieliby wziąć udział w grze, mogą zarejestrować się pod tym adresem.

Dynamiczna rozgrywka online i rewelacyjna grafika

Fabuła Ironsight osadzona jest w roku 2025, w samym środku walki o kończące się surowce naturalne na Ziemi. Bój o pełną kontrolę toczą dwie wrogie sobie frakcje: NAF (North Atlantic Forces) i EDEN (Energy Development Enterprise Networks). Dzięki funkcjonalności autorskiego silnika Iron Engine, developer Wiple Games był w stanie zbudować grę oferującą realizm i niezwykłe doświadczenia, stawiając głównie na rozgrywkę zespołową i zmysł taktyczny. Na starcie znajdzie się 10 różnych map obsługujących kilka różnych trybów gry, takich jak 'Search & Destroy', 'Team Deathmatch', 'Secure Point' i 'Resource Takeover'.

W trybie kooperacyjnym gracze będą mogli wybrać pomiędzy dwoma trybami: 'Mission: EMP' i 'AI Team Deathmatch', by szlifować swoje umiejętności przeciwko bystrej AI. Każda runda ma ograniczenia czasowe i każdy zespół może się wspomóc szeregiem dronów i sterowalnych mechów. Umiejętne wykorzystanie np. bomb kasetowych otwiera nowe możliwości taktyczne i tworzy coraz to nowe wyzwania dla obu stron. Możliwe do zniszczenia elementy otoczenia i mnogość interakcji między graczami również przemawiają na korzyść tej gry FPS.

d1adk77

Dodatkowo, gra oferuje możliwość dostosowywania rozgrywki do własnych upodobań dzięki ponad 100 typom broni, by jeszcze lepiej specjalizować się do konkretnego zadania w zespole. Dostępne są również inne sposoby modyfikowania rozgrywki dzięki możliwości kupna broni i dodatków do nich, jak również darmowemu dostosowywaniu postaci.

gamigo AG
Źródło: gamigo AG

Możliwości Ironsight:

  • Ponad 100 oryginalnych broni i pasujących dodatków: Prawie 900 różnych wyglądów broni, takich jak karabiny snajperskie, karabinki szturmowe czy strzelby
  • Strategiczna kontrola nad dronami: Duży wachlarz dronów ofensywnych i taktycznych
  • 10 różnych map przewidzianych na start: Realistyczne, niebezpieczne pola bitwy i środowisko gry oferujące dynamiczną interakcję
  • Modyfikowanie postaci
  • Wciągająca rozgrywka dla wielu graczy: Bitwa o ostatnie zasoby na Ziemi
  • Autorski silnik Iron Engine: Możliwość wykorzystania dynamicznego środowiska gry i innych elementów taktycznych
  • Struktura klanowa: Możliwość tworzenia własnych klanów, prowadzenia walk klanów i budowania rankingów

Zagraj za darmo w "Ironsight" na stronie: centralagier.wp.pl/Ironsight/graj.

d1adk77
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1adk77
Więcej tematów