Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
wiadomości

Intel Extreme Masters z Media Expert!

Intel Extreme Masters (IEM) to cykliczny, międzynarodowy turniej, który jest obowiązkowym punktem w kalendarzu wszystkich fanów e-sportu, a w szczególności najpopularniejszej strzelanki na świecie: CS:GO.

Share
Intel Extreme Masters z Media Expert!Źródło: Media Expert
d1sv5gi

Tegoroczna edycja IEM-u, jak co roku, odbywa się w Katowicach i startuje już 28 lutego. Do grona partnerów tego prestiżowego turnieju dołączyła firma Media Expert! Z tej okazji sieć przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich fanów rozgrywek online.

Intel Extreme Masters (IEM) – święto dla fanów e-sportu

Dla przypomnienia – Intel Extreme Masters to międzynarodowy turniej e-sportowy, rozgrywany co rocznie – nieprzerwanie od 2013 r. w Katowicach, w grze Counter-Strike: Global Offensive i nie tylko. Organizatorem tego prestiżowego eventu gamingowego jest ESL – międzynarodowa liga gier komputerowych. W porównaniu do poprzedniego roku nieco zmienił się format turnieju, ponieważ nie utrzymał on rangi Majora. Z tego powodu powrócono do systemu, który opiera się na podwójnej eliminacji i podziale wszystkich drużyn w CS:GO na dwie grupy:

  • Grupa A: Astralis, Cloud9, FaZe, fnatic, Natus, Vincere, NiP, Renegades, Vitality.
  • Grupa B: 100 Thieves, Evil Geniuses, G2, Liquid, MAD Lions, mousesports, Virtus.pro, TYLOO.
d1sv5gi

Z racji tego, że IEM utracił rangę Majora, zmniejszyła się również pula nagród – zamiast miliona dolarów, w tym roku zwycięscy turnieju, będą musieli zadowolić się kwotą 500 tys. dolarów. Turniej w CS:GO startuje już 28 lutego i potrwa do 1 marca.

Fani wirtualnej rozrywki oprócz rozgrywek najlepszych drużyn na świecie w CS:GO będą mogli również śledzić poczynania strategów w StarCrarf2 oraz strzelców w Quake Pro League.

Media Expert parterem IEM-u

W tym roku do zaszczytnego grona partnerów IEM-u dołączyła sieć Media Expert, która specjalnie z myślą o wszystkich fanach wirtualnej rozrywki przygotowała szereg atrakcyjnych propozycji. Akcje promocyjne dla graczy obowiązują do końca lutego, zatem należy się spieszyć, by nie przegapić super oferty. Już teraz posiadacze starych konsoli do gier, przynosząc ją do sklepu, będą mogli skorzystać z atrakcyjnego rabatu na nową konsolę! Udział w akcji promocyjnej biorą:

  • Xbox 360 (dowolny model),
  • PS3 (dowolny model),
  • Xbox One (dowolny model),
  • PS4 (dowolny model).
d1sv5gi

Wszystkie wyżej wymienione konsole można nabyć do końca lutego z rabatem 350 zł w sieci Media Expert. Jedynym warunkiem jest oddanie do sklepu swojej starej konsoli. W praktyce oznacza to, że PSP4 Pro kupimy zaledwie za 1349 zł, a Xboks One S – za 969 zł. To jeszcze nie wszystko! Z racji tego, że sieć Media Expert dołączyła do grona oficjalnych partnerów IEM-u, dla wszystkich fanów e-sportu została przygotowana promocja „rabaty dla graczy”.

W ramach tej akcji do końca lutego możemy zaopatrzyć się w sprzęt gamingowy dla wymagających graczy, w tym m.in. laptopy, monitory, komputery stacjonarne, myszki, podkładki, słuchawki, głośniki, konsole, a nawet specjalne fotele. Przykładowo komputer MAD DOG z sześciordzeniowym procesorem dziewiątej generacji z dyskiem SSD o pojemności 1 TB i super wydajną kartą graficzną, można kupić zaledwie za 4199 zł!

Promocje Media Expert na profesjonalny sprzęt gamingowy są doskonałą okazją do tego, by skompletować urządzenia, które nie tyle uczynią z nas profesjonalnych graczy, a raczej przeniosą rozrywkę na wyższy poziom. Warto skorzystać z atrakcyjnych promocji i zaopatrzyć się w sprzęt stworzony specjalnie z myślą o fanach e-sportu! Wszystkie produkty objęte promocją „rabaty dla graczy” oznaczone są specjalnymi wywieszkami.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1sv5gi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sv5gi
d1sv5gi
Więcej tematów