WP

Humble Bundle: "Warhammer 40,000: Space Marine" za darmo

Na stronie Humble Bundle zgarnąć można "Warhammer 40,000: Space Marine" za darmo. Haczyk? Niewielki. Trzeba się tylko pospieszyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Warhammer 40,000: Space Marine" za darmo
"Warhammer 40,000: Space Marine" za darmo (Materiały prasowe)
WP

Humble Bundle to charytatywna inicjatywa, która pozwala zgarnąć dobre gry w niskich cenach, a przy okazji pomóc innym. Humble Bundle ma również swój cyfrowy sklep. I tym razem rozdaje w nim za darmo "Warhammer 40,000: Space Marine".

"Warhammer 40,000: Space Marine" za darmo - co trzeba zrobić?

Zasady są bardzo proste. Na stronie Humble Bundle wystarczy zalogować się na swoje konto, kliknąć w baner i zapisać się do newslettera, jeśli wcześniej tego nie zrobiliście. Następnie otrzymamy maila, który pozwoli nam odebrać klucz gry do wykorzystania na Steam. Wystarczy go wpisać w cyfrowym sklepie, by "Warhammer 40,000: Space Marine" dodało się do kolekcji.

WP

Trzeba się jednak spieszyć - promocja trwa do sobotniego wieczoru. Po 1. września oferta będzie nieaktualna!

"Warhammer 40,000: Space Marine" - prawie jak "Gears of War"

Uniwersum Warhammer może kojarzyć się ze strategiami, ale w przypadku "Warhammer 40,000: Space Marine" mamy do czynienia z efektowną grą akcji. W stylu xboksowej serii "Gears of War". Rzesza orków nas atakuje, a naszym celem jest odeprzeć atak, za pomocą dostępnych giwer. Jest widowiskowo, krwiście i… cóż, graficznie niezbyt imponująco. Nie ma co się jednak dziwić - to gra z 2011 roku. Ale kto wypomina wiek darmowej produkcji?

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP