Trwa ładowanie...

Humble Bundle: polski "Observer" od Bloober Team w promocji

Nowe Humble Bundle ucieszy fanów "Black Mirror" i... pesymistów. Tym razem paczka gier skupia się na dystopijnym klimacie. Wśród gier w promocji znajdziemy polską: "Observer" od Bloober Team.

Humble Bundle: polski "Observer" od Bloober Team w promocjiŹródło: Materiały prasowe
djtfr0d
djtfr0d

Humble Bundle to cyfrowa paczka gier za niewielkie pieniądze. Oferta jest limitowana czasowo, a część pieniędzy przeznaczona zostaje na cele charytatywne. To od kupujących zależy, ile wpłacą, ale im większa suma, tym więcej gier się otrzyma. Z czego składa się najnowszy pakiet?

Nowe Humble Bundle dla fanów "Black Mirror"

Opcja "zapłać ile chcesz" - tak, mogą to być naprawdę drobniaki - da nam to dostęp do "Tokyo 42", "Distrust", "Beholder" i "Orwell: Keeping an Eye On You". Od czasu zapowiedzi intryguje mnie "Beholder". Akcja gry rozgrywa się w kamienicy, a naszym celem jest podsłuchiwanie mieszkańców i zdobywanie o nich informacji. Do tego niby komiksowa, ale mroczna oprawa graficzna, która tylko potęguje klimat niepokoju. Właściwie podobne jest do tego "Orwell: Keeping an Eye On You", tyle że tutaj do szpiegowania wykorzystuje się nowoczesne narzędzia. I niby w dobrym celu - ale czy zaglądanie do cudzych wiadomości można wytłumaczyć walką z terroryzmem? Jeżeli chcecie się nad takimi kwestiami rozwodzić, to wiecie, na co przeznaczyć złotówkę albo i więcej.

Przekraczając średnią wpłat, która w chwili pisania wiadomości wynosi 4,25 euro (niewiele ponad 18 zł), otrzymamy jeszcze "Orwell: Ignorance is Strength", "60 Seconds!" i "Rain World". Jeśli miałbym przy jednej grze się zatrzymać, to stawiam właśnie na tę ostatnią. Nie sugerujcie się grafiką. Może i jest w stylu lat 90., ale to małe dzieło sztuki. Mroczne, niepokojące, z całą masą dziwacznych stworów. Śledzę "Rain World" od czasów zapowiedzi, ale nie miałem jeszcze okazji zagrać. Humble Bundle pozwoli nadrobić zaległości.

Humble Bundle: "Observer" od Bloober Team gwiazdą paczki

Bloober Team stało się specjalistami od horrorów, za sprawą świetnego "Layers of Fear". Ich ostatnia produkcja jest jednak nieco inna. O "Observer" pisaliśmy m.in., gdy wymienialiśmy gry, w których przedstawiona jest wizja przyszłości naszego kraju. W "Observer" Polska pod koniec XXI wieku nie będzie przyjazną krainą. Jeżeli chcecie sami to zobaczyć, wystarczy zapłacić 13,32 euro, czyli niecałe 60 zł. Zgoda, w niedawnej promocji Steam na stulecie odzyskania niepodległości "Observer" kosztowało 53,99 zł, więc teraz jest drożej. Ale po pierwsze wyprzedaż już się skończyła, a po drugie - Humble Bundle dorzuca więcej gier.

djtfr0d

I to naprawdę dobrych produkcji. Jako że wiele z nich dostępnych jest też na konsolę, żałuję, że taki pakiet nie pojawił się na PlayStation 4. A przecież Humble Bundle coraz częściej staje się także konsolową usługą i w końcu dostępną również dla Europejczyków.

Zobacz też: Cybersejf – uwaga na fałszywe aplikacje

djtfr0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djtfr0d
Więcej tematów