Trwa ładowanie...
d2b9uy2

Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna już wkrótce na PC. To oficjalne

Kultowa gra RPG, wydana ekskluzywnie dla PlayStation 4 już wkrótce trafi na PC. Informacje potwierdził szef Sony Worldwide Studios. Niedługo każda zainteresowana osoba będzie mogła towarzyszyć wojowniczce Aloy w jej przygodach w post-apokaliptycznym świecie i poszukiwać odpowiedzi na pytanie, co doprowadziło do jego zagłady.
Share
Horizon Zero Dawn już niedługo na PC.
Horizon Zero Dawn już niedługo na PC.Źródło: PlayStation, Fot: PlayStation
d2b9uy2

Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna to gra wydana przez Sony Interactive Entertainment w 2017 roku wyłącznie na PlayStation 4. Po długim czasie oczekiwania będzie dostępna również dla użytkowników PC.

O grze mówi się jako o odpowiedzi na Wiedźmina 3. Z tą różnicą, że główną bohaterką jest tutaj kobieta – wojowniczka Aloy z plemienia Nora. Musi zmierzyć się rzeczywistością post-apokaliptycznego świata, rządzonego przez mechaniczne zwierzęta.

Horizon Zero Dawn na PC

Produkcja trafi na PC latem tego roku. Data oficjalnej premiery nie jest jeszcze znana. Hermen Hulst, który wypowiedział się na łamach oficjalnego bloga PlayStation, zapowiada, że informacje na ten temat pojawią się niedługo.

d2b9uy2

Zobacz też: Jak przedłużyć życie smartfonu.

Hulst, zajmujący obecnie stanowisko szefa Sony Worldwide Studios, wytłumaczył skąd decyzja o Horizon Zero Dawn na PC. Jego zdanie gra wpisuje się w specyfikę komputerów osobistych. Jest również szansą na to, żeby „zapoznać większą liczbę ludzi z PlayStation i pokazać im, co być może ich omija”. Hulst uspokaja również, że wypuszczenie jednego tytułu na PC nie oznacza, że teraz wszystkie ekskluzywne gry na PlayStation będą miały swoje komputerowe edycje.

d2b9uy2

Podziel się opinią

Share
d2b9uy2
d2b9uy2
Więcej tematów