"Hitman 2": twórcy zdradzili liczbę lokacji

Na ilu mapach w "Hitman 2" eliminować będziemy wrogów? Już to wiemy, bo studio IO Interactive ujawniło liczbę lokacji w nadchodzącej grze z Agentem 47.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Hitman pojawi się jesienią
Nowy Hitman pojawi się jesienią (Materiały prasowe)
WP

"Hitman 2" to kolejna część klasyki gatunku - serii, w której eliminowanie wrogów jest ważne, ale najbardziej liczy się to, w jaki sposób to zrobimy. Im głośniej i toporniej, tym gorzej. Tu liczy się spryt, planowanie, spostrzegawczość. W ostatniej części, nazwanej po prostu "Hitman", twórcy dali graczom olbrzymią swobodę, pozwalając poruszać się po dużych mapach i na własną rękę szukać sposobu na dotarcie do celu, który należało zabić.

W "Hitman 2" będzie podobnie, a na dzień dobry - czyli w dniu premiery, która planowana jest na 13 listopada - twórcy udostępnią sześć różnorodnych map. Każda z nich oferować będzie kilka misji i zadań do wykonania.

Nie ujawniono szczegółów dotyczących map, ale już wiadomo, że jedną z lokacji będzie Miami.

WP

Nowy Hitman to nie tylko kampania. Pojawi się bardzo ciekawie zapowiadający się tryb multiplayer "Sniper Assassin". Oprócz tego, co bardzo ważne, zobaczymy całą produkcje od razu, bez podziału na epizody - czyli nie tak, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP