ycipk-398zje

Hero Zero wkracza na arenę międzynarodową z superszybkim Speed-Serverem

Na superbohaterów czekają wspaniałe nagrody! Siedem lat superbohaterskiej gry Hero Zero to ponad 31 milionów zarejestrowanych użytkowników i mnóstwo nowej zawartości dla wiernych graczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hero Zero wkracza na arenę międzynarodową z superszybkim Speed-Serverem
(Centrala Gier)
ycipk-398zje

Dzisiejszy dzień jest jednak wyjątkowy, ponieważ deweloperzy z Playata, wspierani przez wydawcę GamesGroup, odpalają międzynarodowy Speed-Server dla użytkowników ich świetnie przyjętej, przeglądarkowej gry. Bohaterowie całego świata zaproszeni są w dniach od 29 lipca do 26 sierpnia, by dołączyć do serwera i walczyć o najwyższe miejsca w rankingu. Na koniec tego wielkiego wydarzenia – 27 sierpnia, dokładnie o 01:59:59 czasu polskiego, wszystkie wyniki zostaną podliczone, a zwycięzcy otrzymają swoje nagrody.

Zasady działania Speed-Servera są proste. Wszystko działa dużo szybciej! Przez 29 dni, od startu serwera, wszystkie wydarzenia i misje będą trwały krócej, a gracze będą mogli dużo szybciej rozwijać swoich bohaterów. Częściej będą pojawiały się także misje specjalne w Endless Mode i będzie ich o wiele więcej! To jedynie początek tego, co twórcy przygotowali dla wiernych graczy. Bohaterowie będą także otrzymywać więcej pieniędzy i doświadczenia za ukończone misje, sesje treningowe i zadania specjalne. Zarówno starzy, jak i nowi gracze, będą mogli poczuć zew przygody, walcząc ze sobą nawzajem o najlepsze miejsca!

Atrakcyjne nagrody czekają na 100 najlepszych graczy spośród wszystkich 5 rankingów. Ci, którzy trafią na miejsce pierwsze, otrzymają pomocnika w postaci Bruce the Shark. Najlepszych 100 graczy dostanie w nagrodę Puffy the pufferfish. Członkowie 5 najlepszych zespołów z rankingu honorowego dostaną w nagrodę dedykowane stroje. Podział rankingów:

ycipk-398zje

• Ranking poziomów Bohaterów
• Ranking Honoru Bohaterów
• Pozycja w lidze superbohaterów na koniec serwera
• Ranking Bohaterskiej Kryjówki – Rozwój
• Ranking Bohaterskiej Kryjówki – Sława

Ale to nie wszystko, bo poza nagrodami w grze, można także otrzymać niesamowite upominki rzeczowe przygotowane specjalnie z myślą o tej wyjątkowej okazji. Każde 1. miejsce zostanie uhonorowane jedną wakacyjną paczką Hero Zero, w skład której wchodzi ręcznik oraz dmuchane koło do pływania. Kolejnych 5 zestawów zostanie rozlosowanych pośród graczy, którzy zapiszą się do newslettera.

Zagraj na https://centralagier.wp.pl/herozero

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-398zje

ycipk-398zje
ycipk-398zje