Trwa ładowanie...
dmp3893

Henry Cavill: Jestem wielkim fanem Wiedźmina 3

Henry Cavill w wywiadzie dla magazynu GQ przyznał, że dużo większą przyjemność niż wychodzenie z domu, sprawia mu… granie w gry. Aktor, który wcielił się w rolę Geralta w nowym serialu Netflixa, powiedział też, że jest wielkim fanem trzeciej części gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Henry Cavill jest zapalonym graczem.
Henry Cavill jest zapalonym graczem. (Wikimedia Commons CC0, Fot: Gage Skidmore)
dmp3893

– Moim pierwszym doświadczeniem związanym z uniwersum wiedźmina była gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon". – powiedział w wywiadzie Cavill.

Aktor przyznał, że spędził z nią 100 godzin, przechodząc całą rozgrywkę dwa i pół raza i próbując różnych poziomów trudności. Dodatkowo nadmienił, że po otrzymaniu roli w serialu, przeczytał całą wiedźmińską sagę i "absolutnie ją pokochał".

Czytaj też: Wiedźmin: Cavill zbyt muskularny na Geralta? Polski mistrz miecza odpowiada

dmp3893

Nie tylko Wiedźmin

Cavill wyznał, że granie w gry jest dla niego sposobem na "ucieczkę", co niekoniecznie może powiedzieć o wychodzeniu na zewnątrz, gdzie ciągle musi się pilnować, czy ktoś "podstępnie nie zrobi ci zdjęcia".

Z wywiadu wynika też, że Cavill, gdy tylko dowiedział się o możliwości odegrania postaci wiedźmina, wiedział, że chce się w nią wcielić, nie trzeba było go do tego przekonywać ani chwilii.

Aktor oprócz Wiedźmina uwielbia grać w "Total War: Warhammer II", a wychował się na kultowych już tytułach - "Delta Force" i "Half Life".

Więcej o "Wiedźminie" Netflixa możecie przeczytać tutaj.

dmp3893

Podziel się opinią

Share

dmp3893

dmp3893
Więcej tematów