Trwa ładowanie...

Halloween w "Crossout" - rusza polowanie na wiedźmy

Halloween zawitało do "Crossout", post-apokaliptycznej gry MMO akcji, tworzonej przez Targem Games oraz Gaijin Entertainment. Od 19 października do 9 listopada gracze mogą walczyć na nowej, nocnej mapie – Sektor EX. Dodatkowo w trybie PvP dostępna jest misja "Polowanie na Wiedźmy", która pozwala graczom zdobyć Niebezpieczne Słodycze. Specjalna, limitowana waluta umożliwia zakup sezonowych dekoracji dla stalowych maszyn ze świata Crossout.

Halloween w "Crossout" - rusza polowanie na wiedźmyŹródło: Gaijin Entertainment
d4hjvo2

Zapraszamy do nowego wydarzenia w "Crossout" (zagraj za darmo)
. W "Polowaniu na Wiedźmy" gracze muszą zdobyć Halloweenowe Pumpallony (balony w kształcie halloweenowych dyni) i utrzymać trofeum tak długo, jak to tylko możliwe. Wszyscy uczestnicy są wyposażeni w identyczne, nieuzbrojone pojazdy i mogą ukraść Pumpallony atakując oraz uderzając wroga. Choć w "Polowaniu" nie wykorzystuje się tradycyjnego uzbrojenia, nie jest ono ani spokojne, ani przyjazne.

Wszystkie wehikuły wyposażone są w sześć potężnych silników rakietowych, zdolnych do osiągnięcia zawrotnych prędkości oraz wykonania potężnego uderzenia w auto przeciwnika. Sprawia to, że wróg traci kontrolę nad pojazdem oraz upuszcza cenne Pumpallony. Chod rozgrywka bywa niebezpieczna, gracze nie muszą jednak uważać na ilość otrzymywanych obrażeń podczas rozgrywki. W halloweenowym trybie liczba odradzania się pojazdów jest nieograniczona aż do momentu zwycięstwa jednej ze stron konfliktu.

Halloween wprowadza także do rozgrywki pierwszą, nocną mapę – Sektor EX. Gracze muszą walczyć o kontrolę nad opuszczonym ośrodkiem przemysłowym, ulokowanym w centrum planszy. W wielopoziomowym budynku obrońcy znajdą świetne kryjówki, które pozwolą na skuteczną defensywę. Atakujący mogą skorzystać z sieci labiryntów i przedostać się niezauważonymi na tyły wroga. Brak oświetlenia sprawia, że dystans w walce się zmniejsza, więc kluczową decyzją będzie odpowiedni dobór uzbrojenia.

d4hjvo2

Podczas Halloweenowych zmagań, walki w trybie PvP oraz ukończenie dziennych zadań zapewnią graczom dodatkowe nagrody w postaci "Niebezpiecznych Słodyczy". Nie nadają się one do spożycia, lecz będą przydatne przy tworzeniu Pojemników zawierających cenne przedmioty – dekoracje, rogi, farby i unikatowe obrazki profilowe. Gracze, którzy nie przywiązują wagi do wyglądu swoich maszyn, bez większego problemu mogą sprzedać Słodycze na wewnętrznym rynku w grze i uzyskać dzięki temu dodatkowe źródło zarobków.

Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/Crossout. Więcej informacji o nowych trybach i dodatkach związanych z Halloween znajdziecie na oficjalnej stronie "Crossout" - https://crossout.net.

d4hjvo2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hjvo2
Więcej tematów