WP

Halloween w "Crossout" - rusza polowanie na wiedźmy

Halloween zawitało do "Crossout", post-apokaliptycznej gry MMO akcji, tworzonej przez Targem Games oraz Gaijin Entertainment. Od 19 października do 9 listopada gracze mogą walczyć na nowej, nocnej mapie – Sektor EX. Dodatkowo w trybie PvP dostępna jest misja "Polowanie na Wiedźmy", która pozwala graczom zdobyć Niebezpieczne Słodycze. Specjalna, limitowana waluta umożliwia zakup sezonowych dekoracji dla stalowych maszyn ze świata Crossout.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Crossout" sami konstruujemy samochody i testujemy je w walce
W "Crossout" sami konstruujemy samochody i testujemy je w walce (Gaijin Entertainment)
WP

Zapraszamy do nowego wydarzenia w "Crossout" (zagraj za darmo). W "Polowaniu na Wiedźmy" gracze muszą zdobyć Halloweenowe Pumpallony (balony w kształcie halloweenowych dyni) i utrzymać trofeum tak długo, jak to tylko możliwe. Wszyscy uczestnicy są wyposażeni w identyczne, nieuzbrojone pojazdy i mogą ukraść Pumpallony atakując oraz uderzając wroga. Choć w "Polowaniu" nie wykorzystuje się tradycyjnego uzbrojenia, nie jest ono ani spokojne, ani przyjazne.

Wszystkie wehikuły wyposażone są w sześć potężnych silników rakietowych, zdolnych do osiągnięcia zawrotnych prędkości oraz wykonania potężnego uderzenia w auto przeciwnika. Sprawia to, że wróg traci kontrolę nad pojazdem oraz upuszcza cenne Pumpallony. Chod rozgrywka bywa niebezpieczna, gracze nie muszą jednak uważać na ilość otrzymywanych obrażeń podczas rozgrywki. W halloweenowym trybie liczba odradzania się pojazdów jest nieograniczona aż do momentu zwycięstwa jednej ze stron konfliktu.

WP

Halloween wprowadza także do rozgrywki pierwszą, nocną mapę – Sektor EX. Gracze muszą walczyć o kontrolę nad opuszczonym ośrodkiem przemysłowym, ulokowanym w centrum planszy. W wielopoziomowym budynku obrońcy znajdą świetne kryjówki, które pozwolą na skuteczną defensywę. Atakujący mogą skorzystać z sieci labiryntów i przedostać się niezauważonymi na tyły wroga. Brak oświetlenia sprawia, że dystans w walce się zmniejsza, więc kluczową decyzją będzie odpowiedni dobór uzbrojenia.

Podczas Halloweenowych zmagań, walki w trybie PvP oraz ukończenie dziennych zadań zapewnią graczom dodatkowe nagrody w postaci "Niebezpiecznych Słodyczy". Nie nadają się one do spożycia, lecz będą przydatne przy tworzeniu Pojemników zawierających cenne przedmioty – dekoracje, rogi, farby i unikatowe obrazki profilowe. Gracze, którzy nie przywiązują wagi do wyglądu swoich maszyn, bez większego problemu mogą sprzedać Słodycze na wewnętrznym rynku w grze i uzyskać dzięki temu dodatkowe źródło zarobków.

Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/Crossout. Więcej informacji o nowych trybach i dodatkach związanych z Halloween znajdziecie na oficjalnej stronie "Crossout" - https://crossout.net.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP