Trwa ładowanie...
holderName

Gratka dla fanów historii. Hity w niskiej cenie

Nowa edycja Humble Bundle zawiera gry, które zachwycą fanów historii i przede wszystkim strategii. Mnóstwo świetnych produkcji w niskiej cenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bitwy na morzu i ziemi w niskiej cenie
Bitwy na morzu i ziemi w niskiej cenie (Materiały prasowe)
holderName

Humble Bundle to sklep z grami, który rozpromowała ideę bundli, czyli cyfrowych paczek gier za niewielkie pieniądze. Koncepcja jest też taka, że oferta jest limitowana czasowo, a część pieniędzy przeznaczona zostaje na cele charytatywne. To od kupujących zależy, ile wpłacą, ale im większa suma, tym więcej gier się otrzyma. Z czego składa się najnowszy pakiet?

Płacąc co najmniej 1 dol. otrzymamy:

  • Dungeon of the Endless
  • Endless Space – Collection
  • Planetary Annihilation: Titans
  • DLC do Company of Heroes 2 - Whale and Dolphin Conservation Charity Pattern Pack
holderName

Fani historii szczególnie powinni być zainteresowani kolejnym progiem cenowym, wynoszącym średnią wpłat - w tej chwili to niecałe 7 dol., ale suma może się zmieniać: zarówno rosnąć, jak i spadać. W paczce oprócz wyżej wymienionych gier dostaniemy jeszcze:

  • Empire: Total War Collection
  • Endless Legend – Classic Edition
  • Endless Legend – Tempest DLC
  • 66 proc. zniżki na Total War: Warhammer

Empire: Total War Collection to prawdziwa klasyka gatunku, niezwykle dopracowana produkcja zarówno pod względem bitew, jak i scenariuszy. Endless Legend to z kolei pozycja dla fanów fantasy.

A co znajdziemy w najdroższym pakiecie, który wynosi 12 dolarów? Endless Legend 2 oraz Tooth and Tail.

Najgłośniejszym tytułem z całego zestawu jest "Empire: Total War Collection". Fani historii powinni szczególnie zainteresować się tą grą. Ale wszystkie pozycje godne są uwagi, zwłaszcza gdy w grach cenimy strategiczne podejście. Płacimy stosunkowo niewiele - nieco ponad 40 zł - a otrzymujemy możliwość zabawy przez naprawdę wiele godzin.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów