Qaqwqwrqw

Gracze, powstańcie! Specjalna edycja kultowego energetyka

W grach można pić "potiony" – specyfiki, które nas leczą lub poprawiają nasze statystyki. W prawdziwym świecie namiastką tego będzie wprowadzona do sieci sklepów Żabka seria napojów Black sygnowana grą "Soul Calibur VI".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Limitowana edycja napoju Black
Limitowana edycja napoju Black (Mat. prasowe)
Qaqwqwrqw

Z myślą o graczach Black stworzył nowy wariant BLACK ENERGY FOCUS. Granie wymaga mocy i pełnej koncentracji. Nowy wariant BLACK ENERGY wzbogacono kofeiną, witaminami z grupy B oraz dodatkową dawką magnezu.

Za zakup każdej puszki BLACK FOCUS gracze mogą odebrać rabat w wysokości nawet 70 zł na grę SoulCalibur VI i 10 zł na portalu Muve. Za zakup każdej puszki Cenega gwarantuje również ciekawe nagrody.

Nie jest to pierwsza współpraca deweloperów z markami spożywczymi. Dla przykładu, kultowy hydraulik Mario czy Link z "Legend of Zelda" już trzy dekady temu trafiali na pudełka płatków śniadaniowych. Jednak to pierwszy raz, kiedy polscy gracze mogą poczuć smak walki. Rzadko kiedy zdarza się, by kultowa bijatyka trafiała na puszkę jednego z popularniejszych napojów energetycznych w kraju.

Qaqwqwrqw

Na pewno sygnowana puszka BLACK ENERGY FOCUS przyda się w starciu Geralta z Voldo. A jak relacjonował nasz redaktor, zdecydowania warto dać "Soul Calibur VI" szansę.

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw