Trwa ładowanie...
holderName
Informacja prasowa
Wiadomości

Gracze Overwatch wspólnie przeciwko rakowi piersi

Jakiś czas temu sprzedawaliśmy naszą pierwszą charytatywną skórkę: GOŹDZIK DLA ŁASKI. Ta wyjątkowa i dostępna jedynie przez ograniczony czas skórka, a także towarzyszące jej tematyczne gadżety zostały stworzone we współpracy z Fundacją Badań nad Rakiem Piersi. Celem akcji było wsparcie członków naszych rodzin i przyjaciół, którzy zostali dotknięci tą chorobą. Dzięki zaangażowaniu graczy udało się zebrać 12,7 miliona dolarów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gracze Overwatch wspólnie przeciwko rakowi piersi
(Materiały prasowe)
holderName

Dzięki zaangażowaniu graczy udało nam się zebrać 12,7 mln USD. To największa darowizna dokonana przez jakiekolwiek przedsiębiorstwo w tak krótkim okresie na rzecz Fundacji Badań nad Rakiem Piersi w całej jej 25-letniej historii. Październik to miesiąc świadomości raka piersi. Aby zachować przejrzystość działań, Fundacja udostępniła informacje na temat tego wykorzystania zebranych pieniędzy do sfinansowania badań nad leczeniem, zapobieganiem i lepszym zrozumieniem raka piersi.

TRZY PROGRAMY GŁÓWNE

12,7 mln USD darowizny sfinansuje trzy główne programy, które obejmują badania nad każdym z aspektów diagnostyki raka piersi:

INICJATYWA SKIEROWANA NA PREWENCJĘ RAKA PIERSI

holderName

- Fundacja sfinansuje innowacyjne badania nad prewencją, aby zmniejszyć zachorowalność na raka piersi, w tym prace nad stworzeniem nowych narzędzi i testów, poprawiających wykrywalność oraz diagnostykę raka. Programy te pozwolą na lepsze zrozumienie roli czynników dziedzicznych i przybliżą nas do dokonania oceny ryzyka genetycznego populacji, co umożliwi udzielenie pomocy osobom, znajdujących się w grupie ryzyka, jeszcze zanim choroba zacznie się rozwijać.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

FUNDUSZ DLA KONSORCJUM BADAŃ TRANSLACYJNYCH NAD RAKIEM PIERSI
- Fundusz dla konsorcjum badań translacyjnych nad rakiem piersi, stworzony w całości z wpływów ze sprzedaży skórki Goździk dla Łaski, pozwoli na rozpoczęcie w tym roku pięciu nowych testów klinicznych.
- Testy te zostaną przeprowadzone przez konsorcjum składające się z 19 instytucji medycznych i niemal 200 naukowców, a ich celem będzie przyspieszenie badań nad nowymi metodami leczenia pacjentek z rakiem piersi.

25. EDYCJA COROCZNYCH DOTACJI NA BADANIA
- Z pieniędzy od graczy zostanie ufundowanych 25 grantów, które sfinansują badania w siedmiu różnych dziedzinach, skupiających się na diagnostyce oraz leczeniu.
- Granty na badania ufundowane przez Blizzard Entertainment zostaną przydzielone 29 badaczom z 10 stanów USA oraz 8 krajów z całego świata.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów