Trwa ładowanie...
d1nkiby
Informacja prasowa
barn finders

Gotowi na szukanie i sprzedaż staroci? Barn Finders już dostępne na PC

Kto lubi czasem powylegiwać się przed TV, ten zna takie seriale jak "Łowcy staroci". Na podstawie właśnie takich klimatów powstało "Barn Finders" od Duality Games. Znajdź rupiecie, odśwież je, sprzedaj drożej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
A co sprzedasz, możesz zainwestować - na przykład w ozdoby.
A co sprzedasz, możesz zainwestować - na przykład w ozdoby. (Materiały prasowe)
d1nkiby

Od 15 czerwca 2020 r. na Steamie dostępna jest pełna wersja Barn Finders od Duality Games, gry inspirowanej popularnym amerykańskim reality show, która zabiera graczy do opuszczonych stodół, skrywających mniej lub bardziej wartościowe przedmioty. Zadaniem gracza jest odświeżanie znalezionych skarbów i sprzedawanie ich z zyskiem.

Akcja Barn Finders rozgrywa się w fikcyjnym kraju Ammeryka, a sam gracz wciela się w rolę handlarza, który sklepowe półki rodzinnego biznesu uzupełnia… tym, co sam znajdzie w najróżniejszych opuszczonych stodołach i magazynach.

Przeszukiwanie opuszczonych stodół to jednak dopiero początek. Znalezione w ten sposób przedmioty należy potem sprzedać z zyskiem, aby utrzymać się na rynku i przyciągnąć nowych klientów. W przypadku niektórych miejsc dostęp zagwarantują jedynie licytacje w ciemno, a konkurencja będzie bezlitosna. Same aukcje będą rozgrywać się w przeróżnych lokacjach, o których nie śniło się nawet zawodowym aukcjonerom. Co powiecie na starą bazę wojskową albo supertajne bazy firmy MIKKO? Licytacje niosą ze sobą jednak pewne ryzyko - możesz niesamowicie się wzbogacić albo zostać z niczym.

Podstawowa cena gry wynosi 71.99 PLN. Na graczy czeka również 15% rabatu z okazji premiery, zniżka lojalnościowa dla osób posiadających sugerowane gry z grupy PlayWay oraz 3 bundle na start. Wydawcami gry są Duality Games i PlayWay, a na rynku chińskim HeartBeat Games.

d1nkiby

Podziel się opinią

Share
d1nkiby
d1nkiby
Więcej tematów