Trwa ładowanie...

GOG Galaxy 2.0 dla wszystkich. Zintegruj gry z różnych platform PC w jednym kliencie

Już kilka miesięcy temu zaczęły się testy GOG Galaxy 2.0 jako zamkniętej bety. Platforma integruje wiele klientów jak np. Epic Games Store. Nie potrzeba wszędzie klikać i zbierać danych z kilku launcherów. Dostaliśmy już otwartą betę dla każdego.

GOG Galaxy 2.0 dla wszystkich. Zintegruj gry z różnych platform PC w jednym kliencieŹródło: GOG.com @ YouTube
dz36nny
dz36nny

Spółka GOG należąca do grupy CD Projekt pochwaliła się udostępnieniem programu GOG Galaxy 2.0 dla nieograniczonego grona zainteresowanych. Klient ciągle nie wyszedł z wersji beta, ale pilotażowy program jest już otwarty, więc nie trzeba czekać w kolejce czy liczyć na specjalne zaproszenie.

GOG Galaxy 2.0 - jeden by wszystkimi rządzić

GOG Galaxy 2.0 wspiera sporo platform. Część nieoficjalnie (za sprawą rozszerzeń społeczności), więc nie wszystko będzie chodzić bez problemów, ale poza GOG mamy lepszą bądź gorszą integrację z Epic Games Store, Origin, PlayStation Network, Steam, Uplay czy Xbox Live.

Różne statystyki związane z tytułami GOG i konkurencji będą gromadzone w Galaxy 2.0, a także możemy zaimportować tagi, ulubione czy ukryte gry, ale to nie wszystkie możliwości. GOG Galaxy 2.0 wykryje wszystkie zainstalowane gry z różnych launcherów i stworzy jedną listę, którą możemy pogrupować. Zamknie i otworzy w razie konieczności dane aplikacje odpalające poszczególne gry.

Zapewne do oficjalnego stabilnego wydania po wyjściu z bety funkcjonalność GOG Galaxy 2.0 wzrośnie. Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi. Firma nie ogłosiła daty oficjalnego startu Galaxy 2.0.

dz36nny
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz36nny
Więcej tematów