Trwa ładowanie...
d4600d5

GOG Galaxy 2.0 dla wszystkich. Nadchodzi nowa wersja

Użytkownicy sklepu GOG dotychczas korzystali z wersji 1.2 klienta GOG Galaxy. Nową wersję programu zapowiadano już w czerwcu 2019 roku. Od grudnia trwały testy beta, a niedługo wszyscy użytkownicy otrzymają nową wersję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
GOG Galaxy 2.0 dla wszystkich. Nadchodzi nowa wersja
d4600d5

Nowa odsłona GOG Galaxy przynosi nowe funkcjonalności. W wersji 2.0 otrzymamy automatyczne aktualizacje, zapisy w chmurze, grę międzyplatformową czy możliwość przywracania wersji gier. Oprócz tego, w GOG Galaxy możesz zebrać znajomych z różnych platform w jednym miejscu.

Co więcej, w jednym kliencie zbierzesz także swoje wszystkie gry, niezależnie od tego z jakiej platformy pochodzą. Biblioteki takich sklepów jak Steam, Origin czy Epic Games Store (i innych) są zintegrowane z GOG Galaxy 2.0. Wszystkie znajdziesz na jednej wspólnej liście.

“Przez ostatnich kilka lat widzimy coraz większe rozproszenie naszych kolekcji gier i list znajomych, co jest najlepszym dowodem na to, że potrzebujemy jako gracze jednej aplikacji, która pozwoli nam połączyć nasze gry i znajomych w jednym miejscu”, mówił w komunikacie prasowym Piotr Karwowski, Managing Director w GOG.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4600d5

Podziel się opinią

Share

d4600d5

d4600d5