WP

"Ghost Recon: Wildlands" można wypróbować za darmo

Jedna z najlepszych gier 2017 r. została w końcu udostępniona do bezpłatnych testów. Pogramy bez żadnych ograniczeń przez 5 godzin. Niestety z oferty skorzystają tylko posiadacze PS4 i XONE.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ghost Recon: Wildlands" można wypróbować za darmo
(Ubisoft)
WP

Komandosi vs. narkotykowy kartel - to zarys fabuły "Ghost Recon: Wildlands", wydanej w tym roku gry akcji od Ubisoftu. Wcielamy się w członka supertajnego oddziału, który przemierza ogromną Boliwię i rozpracowuje po kolei wszystkich bossów wielkiej mafii. W zadaniu pomaga nam jeszcze 3 żołnierzy - sterowanych przez sztuczną inteligencję lub innych graczy.

Akcja podzielona jest na szereg "dzielnic" Boliwii, każda zarządzana przez innego bossa. Po drodze wykonujemy multum misji, zbieramy informacje, cenne surowce czy pomagamy rebeliantom. Z czasem kompletujemy także pokaźny zasób broni i części, dostosowując ją do naszych potrzeb i umiejętności. Do celu docieramy pieszo, na motorach, samochodach, ciężarówkach, a także helikopterem i samolotem.

WP

Wersję demo "Ghost Recon: Wildlands" pobierzemy ze sklepu PS Store lub Xbox Marketplace, logując się na konsoli i wybierając w sklepie zakładkę gry. Dostaniemy do rąk pełną wersję, ale pogramy w nią wyłącznie 5 godzin. Dostępny będzie także tryb gry wieloosobowej, o ile posiadamy aktywny abonament (PS Plus lub Gold). A posiadacze komputerów? Muszą się obejść smakiem.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP