Trwa ładowanie...
d2rjino

Genialna promocja. Ze 179 zł do zera!

Electronic Arts zaproponował genialną ofertę posiadaczom tytułu "Battlefield One". Przez tydzień będzie można zgarnąć Season Pass zupełnie za darmo. Na co dzień to koszt 179 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Battlefield One, to świetna zabawa na polach pierwszej wojny światowej
Battlefield One, to świetna zabawa na polach pierwszej wojny światowej (Materiały prasowe)
d2rjino

Rozdawnictwo EA wiąże się z nadchodzącą premierą ich kolejnej gry czyli "Battlefield 5". Ta odsłona genialnej serii zabierze nas z powrotem na pola bitew drugiej wojny światowej.

Mimo, że "piątka" już za pasem, to "Battlefield One" jest nadal świetną zabawą. Po pierwsze daje wszystkie wrażenia, do których przyzwyczaiła nas seria Battlefield, czyli ogromne bitwy z udziałem czołgów, pojazdów pancernych, samolotów i innych maszyn.

Po drugie, żadna inna gra nie oddaje tak genialnie chaosu prawdziwej wojny. W Battlefield nigdy nie jest spokojnie. Jeśli nie szarżuje na nas czołg, to bombarduje nas samolot, albo na głowę spada seria z artylerii. Poza tym, to jedyna gra tej skali i jakości, która rozgrywa się w realiach często zapominanej, pierwszej wojny światowej.

Darmowy Season Pass do "Battlefield One", będzie do pobrania przez tydzień od 11 do 18 września. W ramach przepustki premium gracz otrzyma dostęp do 16 dodatkowych map, ekskluzywnych elementów uzbrojenia, broni i dodatków kosmetycznych jak mundury, skórki, etc.

d2rjino

Podziel się opinią

Share
d2rjino
d2rjino
Więcej tematów