Trwa ładowanie...
dkxzog4

GeForce Now traci gry z 2K Games. Kolejny duży wydawca nie może dogadać się z Nvidią

Niestety kolejne informacje o GeForce Now to najczęściej komunikaty o wycofaniu danych produkcji czy całych portfolio wydawców z usługi. Do tego grona dochodzi 2K Games i ich lubiane marki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny wydawca opuszcza GeForce Now. Nie pogramy w tytuły od 2K Games
Kolejny wydawca opuszcza GeForce Now. Nie pogramy w tytuły od 2K Games (NVIDIA)
dkxzog4

Kolejna powtórka sytuacji. Jak czytamy na stronach Nvidii "Z powodu prośby wydawcy, gry 2K Games będą dziś usunięte z GeForce Now. Współpracujemy z 2K Games, aby ponownie udostępnić ich gry w przyszłości." Jeśli cokolwiek pozytywnego stanie się w tym temacie, to zapewne nieprędko.

Na razie mimo zapewnień o próbach porozumienia z wydawcami, do GeForce Now nie powróciły tytuły od Activision Blizzard czy Bethesdy. Teoretycznie firmy mogą nas jeszcze zaskoczyć, ale raczej nie można liczyć na szybki powrót produkcji na GeForce Now.

geforce
Podziel się

Borderlands i BioShock nie dla GeForce Now

Gracze na pewno nie są pocieszeni takim obrotem spraw. Z katalogu wyleciały m.in. wszystkie części Borderlands czy BioShock, a także NBA 2K. To oczywiście nie wszystkie usunięte pozycje, ale zaznaczenie ważniejszych serii od 2K Games. Lista jest dużo dłuższa i znajduje się na niej 20 anulowanych gier.

Jak tak dalej pójdzie, to mimo bardzo dobrych wrażeń z obcowania z GeForce Now, po prostu nie będzie w co grać i usługa stanie się niszowa dla wielbicieli garstki pozostałych tytułów od nielicznych wydawców. Albo jako platforma gier niezależnych - większość problemów z wydawcami ma miejsce pomiędzy bardzo dużymi firmami, a usunięcia niezależnych produkcji zdarzają się sporadycznie, choć też występują (np. niedawno The Long Dark).

dkxzog4

Podziel się opinią

Share

dkxzog4

dkxzog4