WP

Games with Gold: Oferta Microsoftu na marzec

Sony ujawniło gry w ramach PlayStation Plus na marzec, więc Microsoft nie jest gorszy. Wiemy, jakie tytuły pobiorą opłacający Xbox Live Gold. Zobaczcie, jak wygląda marzec w Games with Gold.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold (marzec 2019)
Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold (marzec 2019) (WP.PL)
WP

PlayStation Plus od Sony jest biedniejsze o produkcje na PlayStation 3 i PlayStation Vita, ale właściciele PlayStation 4 w marcu narzekać raczej nie mogą. Oferta jest naprawdę niezła. A jak wygląda sytuacja u konkurencji? Microsoft ze starszej konsoli nie rezygnuje, więc oferta składa się z gier zarówno na Xboksa One, jak i Xboksa 360.

Games with Gold w marcu

W marcowej ofercie Games with Gold znajdą się:

  • Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (169,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 marca na konsoli Xbox One
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (87,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Star Wars Republic Commando (49,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Metal Gear Rising: Revengeance (69,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
WP

Ceny w nawiasach to normalna cena w cyfrowym sklepie Xboksa. Każdy, kto opłaca konto Xbox Live Gold, w ramach Games with Gold ma te gry za darmo - dopóki nie przestanie opłacać abonamentu. Należy je tylko przypisać do swojego konta w terminie, w którym są dostępne.

Games with Gold kontra PlayStation Plus

Jak podsumować ofertę Microsoftu? Jest nieźle, ale w marcu Sony postarało się chyba bardziej. Owszem, "Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2" to przedstawiciel przyjemnej, kolorowej serii, ale to jednak strzelanka, która powstała także z myślą o najmłodszych graczach. Jeżeli zestawimy ją z "Call of Duty: Modern Warfare Remastered", czyli strzelaniną, która wyznaczała standardy w branży, to raczej oferta Sony robi większe wrażenie.

WP

Games with Gold: jak to działa?

Plusem Games with Gold jest możliwość odpalenia na Xboksie One gier z Xboksa 360. Oferta jest więc bogatsza. A obok "Metal Gear Rising: Revengeance" nie warto przejść obojętnie. To nieco inne podejście do kultowej serii, za którym stoi studio PlatinumGames.

Przypominamy, że Games with Gold to dodatek do abonamentu Xbox Live Gold. I to całkiem przyjemny. Bez Xbox Live Gold na konsolach Microsoftu nie pogramy w sieci. Jednak jego wykupienie nie tylko pozwala brać udział w rozgrywkach multiplayer, bo dzięki Games with Gold co miesiąc otrzymuje się darmowe produkcje na Xboksa One i Xboksa 360.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP