WP

Games with Gold: Microsoft ujawnił gry na wrzesień

Microsoft i Sony rywalizują nie tylko w kategorii sprzętowej, ale też w usługach. Gracze co miesiąc zastanawiają się, kto wygra: tym razem Games with Gold czy może PlayStation Plus. Jakie gry znajdziemy w tej pierwszej ofercie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft ujawnił gry w "Games with Gold"
Microsoft ujawnił gry w "Games with Gold" (Materiały prasowe)
WP

Games with Gold to dodatek do abonamentu Xbox Live Gold. I to całkiem przyjemny. Bez Xbox Live Gold na konsolach Microsoftu nie pogramy w sieci. Jednak jego wykupienie nie tylko pozwala brać udział w rozgrywkach multiplayer, bo dzięki Games with Gold co miesiąc otrzymuje się darmowe produkcje na Xboksa One i Xboksa 360. Co znajdziemy we wrześniu?

Games with Gold we wrześniu: "Prison Architect"

Games with Gold we wrześniu to przede wszystkim "Prison Architect" na Xbox One. Grę będzie można pobierać przez cały miesiąc. "Prison Architect" to nietypowa strategia ekonomiczna. Nietypowa, bo naszym zadaniem jest zarządzanie więzieniem. Oprawa graficzna może nie zachwyca, ale to gra, która na Metacritic ma średnią ocen 75/100. Mówimy o wersji na Xboksa One, bo pecetowy oryginał oceniany był jeszcze wyżej - 83/100. Pewnie wielu przeszłoby obok "Prison Architect" obojętnie, a dzięki Games with Gold ma szansę zapoznać się z ciekawą strategią.

WP

Od 16 września do 15 października opłacający Xbox Live Gold dostaną w Games with Gold grę Livelock (Xbox One). To strzelanina skupiająca się na współpracy pomiędzy graczami

Games with Gold: gry na Xboksa 360

Games with Gold to także gry na Xboksa 360. Dzięki opcji wstecznej kompatybilności bez problemu uruchomicie je również na Xboksie One. Miesiąc zacznie się od "LEGO Star Wars 3: The Clone Wars" - grę będzie można pobierać od 1 do 15 września. To kolejna część popularnej klockowej serii. "LEGO Star Wars 3: The Clone Wars" oparte jest na serialu animowanym ze świata "Gwiezdnych wojen" - "Wojny klonów". Z kolei od 16 września do końca miesiąca pobrać będzie można "Sega Vintage Collection: Monster World". To zestaw trzech odsłon platformówkowej serii.

WP

Games with Gold: oferta na sierpień

Wciąż korzystać możecie z gier Games with Gold na sierpień. Świetne wyścigi "Forza Horizon 2" dostępne są przez cały miesiąc, więc jak ktoś zapomniał - jeszcze ma czas, by dodać grę do cyfrowej kolekcji. Do 15 września ściągać można też "For Honor", a do końca sierpnia dostępne jest "Epic Mickey 2: The Power of Two" - w wersji na Xboksa 360 oraz Xboksa One.

PlayStation Plus: co pokaże Sony?

Niebawem powinniśmy też poznać gry dostępne w ramach PlayStation Plus, czyli podobnej do Games with Gold usługi. Tyle że działającej na konsolach Sony. Gry z PlayStation Plus pojawiają się w pierwszy wtorek miesiąca, więc lada moment Sony zapewne je ujawni.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP