Trwa ładowanie...
do25j4t
Materiał Partnera
fotel

Fotel, który zachwyci i gracza, i biznesmena

Oczekiwania na najwyższym poziomie odnoszące się do sprzętów biurowych, mebli czy akcesoriów elektronicznych łączą graczy, komputerowych zapaleńców oraz ludzi na najwyższym szczeblu. Właśnie z myślą o nich produkowane są więc przedmioty, które odznaczają się niebanalnym wyglądem, a także wyjątkową jakością wykonania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotel, który przyciąga
Fotel, który przyciąga (materiały prasoe)
do25j4t

Z czym kojarzy się fotel prezesa korporacji, szefa przedsiębiorstwa albo menadżera? Bez wątpienia z meblem o pokaźnych gabarytach, z wysokim zagłówkiem i solidnymi podłokietnikami. W końcu osoba na wysokim stanowisku spędzać będzie w nim wiele godzin dziennie, przyjmując interesantów, powinna więc czuć się w nim wygodnie i swobodnie.

Fotel dla prezesa to także mebel, który powinien mieć budzący podziw i respekt wygląd, odpowiedni do obszernego gabinetu czy masywnego biurka. W tym przypadku raczej nie sprawdzą się agresywne lub nietypowe kolory, ale stonowana szarość albo klasyczna czerń wydają się idealnym wyborem. Miękka, przyjemna w dotyku, aksamitna skóra to z kolei rodzaj pokrycia, o jakim na pewno marzy każdy wysoko postawiony człowiek. To przecie przejaw luksusu i jednocześnie dobrego gustu.

Właśnie te wszystkie wymagania spełnia fotel Xano, marki PRO-GAMER. Jego gabaryty i kształt zapewniają wygodę, a ekologiczna skóra w pięknym, szarym odcieniu to gwarancja jakości i elegancji. Obok takiego produktu nikt nie przejdzie obojętnie.

do25j4t

Właściwości prozdrowotne

Gracze komputerowi i programiści to kolejne osoby, które w swoich fotelach, przy biurkach i przed komputerami spędzają ogromne ilości czasu. Podobnie jak osoby postawione na wysokich stanowiskach, muszą oni dbać o swoją wygodę, ale także zdrowie. Niezmieniona pozycja siedząca, zwłaszcza na niewygodny i nieodpowiednim krześle, prowadzić może bowiem do bólu kręgosłupa w odcinku szyjnym i krzyżowym, a w przypadku długotrwałe powtarzanej, nieodpowiedniej pozycji nawet do zwyrodnień.

Rozwiązaniem jest fotel Xano, który posiada wyprofilowane oparcie, a system Multi-Block pozwala na jego swobodne ustawienie w optymalnej pozycji. Ergonomiczne, regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramion i stanowią dodatkowe odciążenie dla kręgosłupa.

Prozdrowotne działanie ma także poduszka pod kark, która została stworzona na podstawie doświadczeń czerpanych z poduszek podróżnych. Idealnie dopasowuje się ułożeniem do głowy, co sprawia, że stanowi podparcie, zapobiegające nienaturalnemu jej przekrzywianiu. Dzięki temu już nigdy więcej nie odczujecie bólu karku i głowy po długiej sesji przed ekranem.

do25j4t

Solidne materiały

Nikt nie lubi przedmiotów, które szybko tracą swoje pierwotne właściwości. Dlatego fotel gamingowy został wykonany z pianki odpornej na odkształcenia, która nawet po latach użytkowania nie będzie miała nieestetycznych wgnieceń. Również mocna, metalowa podstawa i siłownik zapewniają nie tylko stabilność, ale również odporność na ciężary. Niezależnie od wagi użytkownika fotel pozostanie w takiej pozycji, w jakiej został ustawiony, co jest jego niewątpliwą zaletą.

do25j4t

Podziel się opinią

Share

do25j4t

do25j4t