Trwa ładowanie...

Fortnite: Zbliża się koniec. Wielkie zmiany w grze od Epic Games

Premiera nowego sezonu Fortinite już dzisiaj wieczorem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że szykują się ogromne zmiany w strzelance battle royale. Wszystko wyjaśni się już za kilka godzin.

Fortnite: Zbliża się koniec. Wielkie zmiany w grze od Epic GamesŹródło: Twitter, fot: Fortnite
dta7car
dta7car

Jedenasty sezon Fortnite – gry z trybem rozgrywki battle royale ruszy już za kilka godzin. Epic Games promuje go pod hasłem "Zbliża się koniec". Czy oznacza to ogromne zmiany dla fanów gry?

Z licznych przecieków wynika, że nowe Fortnite będzie czymś więcej. Nawet twórcy posługują się określeniem "Rozdział II". Ma pojawić się nowa mapa battle royale, gdzie dostępne będą także wodne pojazdy.

- Najwyraźniej Apple przesłało pierwsze zdjęcie z sezonu 11 zbyt wcześnie do App Store! Ten obraz mówi coś o „rozdziale 2” Fortnite i wyraźnie widzimy nową mapę! – napisali twórcy gry na Twitterze.

Premierę nowego sezonu Fortnite Epic Games połączy z wyjątkowym wydarzeniem. Jego start zaplanowano na dzisiaj (13.10) na godzinę 20.00. Już za kilka godzin nowy sezon, a raczej "Rozdział II" Fortnite nie będzie tajemnicą.

dta7car
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dta7car
Więcej tematów