Trwa ładowanie...

Fortnite z wielkimi zawodami jeszcze w 2019. Winter Royale z pulą 15 mln dolarów

Nowy Rok już za niespełna miesiąc, a Epic Games ogłosiło nową rundę zawodów Fortnite Winter Royale. Tegoroczna edycja ma być największą, jaką do tej pory zorganizowano. Pula nagród wyniesie aż 15 milionów dolarów.

Share
Fortnite z wielkimi zawodami jeszcze w 2019. Winter Royale z pulą 15 mln dolarówŹródło: Materiały prasowe
d3lhfcz

Tak duże zawody przyćmią wszystko poza rozgrywkami Mistrzostw Świata w Fortnite. Zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia, a konkretnie 20, 21 i 22 grudnia każdy gracz będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu.

Potencjalnie każdy gracz Fortnite może się wzbogacić

I to niezależnie od platformy czy regionu. Aby zmagania były fair play, Epic Games postawi na osobne rozgrywki dla każdego ze sprzętów, aby nie faworyzować graczy z PC. W takim wypadku fani Fortnite z Nintendo Switch czy PS4 będą mieli równe szanse, a komputerowcy staną naprzeciwko równym sobie (przynajmniej pod kątem platformy).

Epic Games
Źródło: Epic Games

Każdy dzień to dokładnie 5 milionów dolarów do rozdysponowania dla wygranych. Każdy z zacięciem do Fortnite może potencjalnie stać się posiadaczem dużej sumy pieniędzy. Niestety nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów Fortnite Winter Royale 2019, ale Epic Games powinno wkrótce rozwiać niedomówienie.

d3lhfcz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lhfcz
d3lhfcz
Więcej tematów