Trwa ładowanie...
Fortnite
+1
Iryna Kosheva
23-08-2018 13:28

"Fortnite”: nowy tryb battle royale i nowa broń

Epic Games przygotowało kolejną aktualizację swojego hitu "Fortnite”. Tym razem ucieszą się wielbiciele rywalizacji Player vs Player w trybie Battle Royale, jak i ci, którzy bardziej preferują Player vs Enemy. Dodatkowo, pojawi się nowy przedmiot oraz specjalny tryb.

"Fortnite”: nowy tryb battle royale i nowa brońŹródło: Fortnite Polska
d2bsiy4
d2bsiy4

Aktualizacja oznaczona numerkiem 5.30 zdecydowanie ma czym zaciekawić fanów. Już znamy opis zmian i spis nowości, które pojawiły się w nowej wersji "Fortnite”. Na graczy czeka między innymi Szczelina na Wynos – nowy przedmiot, który po aktywacji teleportuje nas w niebo przenosząc naszą postać w tryb swobodnego spadku. Ważne: szczelina pozostaje na miejscu przez 10 sekund, więc trzeba uważać – wrogowie mogą pójść w nasze ślady.

Inną nowością jest specjalny okresowy tryb Królewski Wynik (Battle Royale). Tu zdobywamy punkty, zbierając monety, otwierając pojemniki z łupami i likwidując innych graczy. Wszystko to, by zdobyć Królewskie Zwycięstwo w nowym trybie. Wygrywa ten, kto pod koniec meczu ma najwięcej punktów.

Mamy też dobre wiadomości dla fanów trybu Ratowania Świata. Tym razem zadaniem jest budowa fortów, aby przetrwać nadciągających falami wrogów, usiłujących zetrzeć nasze umocnienia z powierzchni ziemi. Za sukcesywny koniec wyzwania, zdobędziemy legendarną nagrodę. Jest to karabin szturmowy Garłacz.

d2bsiy4

Dodatkowo, poprawiono sporo wcześniej występujących błędów, a także dodano nowe funkcje. Na przykład, do zakładki klawiatury w ustawieniach dodano nowe schematy klawiatury – odtąd można szybko wybierać domyślny (Standardowy) lub oryginalny (Oldschoolowy) schemat klawiatury. Oprócz tego cały proces będzie szybszy, jeżeli system operacyjny lub sterownik zapisał shadery w pamięci podczas poprzedniej operacji. A plac zabaw wzbogacił się o kilkadziesiąt nowych TWG, kilka ramp, z których można skakać, a także trochę dodatkowych szczelin, rozrzuconych po mapie. Więcej o szczegółach aktualizacji 5.30 można przeczytać na polskiej stronie internetowej gry.

d2bsiy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bsiy4
Więcej tematów