ycipk-3h23ij

Fortnite: Ninja ledwie odszedł z Twitcha na Mixer, a już ma milion subskrypcji

Zaledwie pięć dni wystarczyło najpopularniejszemu streamerowi gry Fortnite zdobycie miliona subskrypcji. Za dołączenie do serwisu Mixer, opuszczając platformę Twitch miał dostać 50 milionów dolarów. Ciekawe, na jak długo Ninja przyciągnie fanów Fortnite do nowego serwisu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Tyler "Ninja" Blevins grał w Fortnite także w Polsce
"Tyler "Ninja" Blevins grał w Fortnite także w Polsce (Materiały prasowe)
ycipk-3h23ij

Fortnite to bezkonkurencyjny lider wśród dzisiejszych gier online. Od ponad dwóch lat, żadna produkcja nie jest w stanie przebić popularności hitu studia Epic Games. Fani Fortnite nie tylko skupiają się na grze. Spędzają też masę czasu obserwując swoich ulubieńców podczas rozgrywki. Najpopularniejszym streamerem Fortnite jest właśnie Ninja.

To właśnie on dostał 10 milionów dolarów za kilka dni grania w Apex Legends. To była jedyna gra na przełomie ostatnich miesięcy, która miała szansę rozbić bank Fortnite. I przez pewien czas to rzeczywiście się udawało. Jednak kiepskie decyzje managerów studia Respawn doprowadziły do ich porażki.

Zobacz też: Ninja odchodzi z Twitcha i zalicza udany debiut na Mixerze. To nie koniec niespodzianek dla fanów

ycipk-3h23ij

Ninja opuszcza Twitch, przechodzi na Mixer

Teraz mówi się, że Ninja dostał 50 milionów dolarów od Microsoftu za opuszczenie serwisu streamingowego Twitch.tv, na rzecz nowej platformy - Mixer. W ten sposób twórcy chcieli szybko przejąć użytkowników od konkurencji. Nie będzie to jednak takie proste, jak im się wydaje.

Ninja w ciągu 5 dni grania w Fortnire zebrał 1 milion subskrypcji. Zazwyczaj oznaczają one płatne zobowiązania wobec streamerów. Jednak z racji otwarcia nowej platformy, pierwszy miesiąc subskrypcji można otrzymać za darmo. Jeśli fani Fortnite będą chcieli dalej śledzić swojego ulubionego streamera, będą zmuszeni płacić prawie 5 dolarów miesięcznie. A to nie mała kwota - ponad 20 zł, w skali roku 140 zł.

Zobacz też: Fortnite i Call of Duty winne strzelanin w USA? Trump wie lepiej

ycipk-3h23ij
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3h23ij

ycipk-3h23ij
ycipk-3h23ij