Trwa ładowanie...
dkxzog4

Football Manager 2020 za darmo przez tydzień: coś dla uziemionych fanów futbolu

W tych kłopotliwych ostatnio dla całego świata chwilach, możemy ostatnio liczyć na wiele ciekawych promocji i ofert, którymi umilimy sobie czas. Coś takiego właśnie przygotowała dla nas SEGA, która udostępniła za darmo na platformie Steam popularną strategię sportową, Football Managera 2020.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Football Manager 2020 za darmo przez tydzień: coś dla uziemionych fanów futbolu
(Sports Interactive, Fot: Materiały prasowe)
dkxzog4

Grę można wypróbować bez żadnych opłat już teraz, a promocja potrwa do 25 marca, godziny 16:00 czasu polskiego. Football Manager 2020 będą mogli sprawdzić zarówno posiadacze PC-tów z Windowsem, jak i komputerów Mac.

Tytuł ten ma reputację "czasopochłaniacza" i może stanowić idealną odskocznię od pandemii koronawirusa. Tym bardziej, że rozgrywki piłkarskie w wielu krajach są teraz zawieszone i nie wiadomo, kiedy będą wznowione.

Po upłynięciu okresu promocyjnego, jeśli zdecydujecie się na zakup gry, będziecie mogli zachować swoje postępy i dalej kontynuować swój sezon.

dkxzog4

Zobacz też: 10 najlepszych (+ darmowych) gier na Steam

Football Manager 2020 oferuje 118 lig z 53 krajów i 5 kontynentów (Afryka, Azja, Europa, Ameryka Północna i Ameryka Południowa), choć oczywiście najwięcej ekip jest europejskich (34 z 53 dostępnych państw)

Wydana w listopadzie 2019 na PC gra cieszy się bardzo dobrym przyjęciem ze średnią ocen 84/100 na Metacritic. FM 2020 był tytułem startowym na Google Stadia, a w grudniu wyszła także wersja Touch na Nintendo Switch (także dostępna na iOS i Androida).

dkxzog4

Podziel się opinią

Share

dkxzog4

dkxzog4