Trwa ładowanie...
dwjkekg
Informacja prasowa
eSport

Finały Światowe "Crossfire" odbędą się już w tę niedzielę!

12 najlepszych drużyn, wyłonionych w finałach 11 regionach świata, spotka się w mieście Xi’an, aby walczyć o tytuł mistrza "Crossfire". Europę będzie reprezentować drużyna Flipsid3 Tactics – zwycięzca europejskich mistrzostw, których finał odbył się w czasie tegorocznych targów Gamescom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finały Światowe "Crossfire" odbędą się już w tę niedzielę!
(Crossfire)
dwjkekg

Czas trwania tegorocznego CFS 2017 został wydłużony o jeden dziań, dając możliwość rozegrania wszystkich meczy na jednej scenie. W czasie czterodniowego turnieju, wszystkie drużyny będą zmagać się w fazie grupowej, w trybie double-elimination. 8 najlepszych drużyn przejdzie do fazy turniejowej, gdzie już na scenie będą walczyć o miejsce w finale w trybie single-elimination.

Jednak przedłużenie turnieju o jeden dzień to nie jedyna zmiana w tegorocznych finałach świata w "Crossfire". Znacząco wzrosła również pula nagród w ramach CFS 2017. Bazowa kwota 400 tysięcy dolarów została zasilona o dodatkowe 450 tysięcy dolarów ufundowanych przez chińskich użytkowników w ramach funduszu na rzecz eSportu. Z tego tytułu tegoroczna, łączna kwota przeznaczona na nagrody w serii CFS wliczając w to finały regionalne z całego świata, wynosi 1 050 000 dolarów.

dwjkekg

Transmisje z rozgrywek będą dostępne w języku angielskim, portugalskim, chińskim i wietnamskim. Anglojęzyczny stream będzie można śledzić tutaj. Tegoroczna edycja finałów będzie szóstą z koleii edycją CFS GF, najbardziej prestiżowego esportowego wydarzenia w grze CROSSFIRE.

"Crossfire" jest jedną z najczęściej pobieranych i granych strzelanek online. Z ponad 8 milionami aktywnych graczy i 650 milionami zarejestrowanych użytkowników, gra od dawna udowadnia że jest światowym fenomenem. Zeszłoroczne finały CFS GF 2016 zgromadziły ponad 25 milionów oglądających.

Dyrektor odpowiedzialny za scenę eSportową gry "Crossfire", Brady Yeo stwierdził: - Scena "Crossfire", jako dziedzina e-sportu, jest z każdym rokiem coraz większa i znacząco rozszerza swój zasięg na całym świecie. Zrobimy wszystko, aby również tegoroczne finały CFS dostarczyły wszystkim fanom "Crossfire" niezapomnianych wrażeń”.

Więcej informacji na temat CFS 2017 można znaleźć na oficjalnej stronie CROSSFIRE eSports. Najnowsze informacje o Smilegate Europe można znaleźć tutaj: smilegate-global.com.

dwjkekg

Podziel się opinią

Share
dwjkekg
dwjkekg
Więcej tematów