Trwa ładowanie...
d1p32yj

Filip Chajzer vs Adam Zdrójkowski. FIFA 20 polem walki

Filip Chajzer i Adam Zdrójkowski stanęli do pojedynku, a miejscem walki została FIFA 20. Pojedynek obserwowało tysiące osób w mediach społecznościowych za sprawą hashtagu #VOLTAChallenge.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer i Adam Zdrójkowski w grze FIFA 20.
Filip Chajzer i Adam Zdrójkowski w grze FIFA 20. (Materiały prasowe)
d1p32yj

Jak doszło do pojedynku? Wszystko za sprawą wyzwania, które rzucił znanemu prezenterowi, Filipowi Chajzerowi młody aktor, Adam Zdrójkowski. Podczas #VOLTAChallenge mieli zmierzyć się na konsoli w FIFA 20 oraz na boisku z dodatkową serią karnych po rozegranym meczu. Tutaj teaser.

Czytaj też: YouTube bez PewDiePie. Największy na świecie twórca robi sobie przerwę

Filip Chajzer vs Adam Ziółkowski w grze FIFA 20

Przed ostatecznym starciem obaj trenowali na konsolach pod czujnym okiem ekspertów od gry FIFA oraz piłki nożnej - Damianem Kornienką z kanału PLKD oraz Oskarem Siwcem z kanału Junajted. Ich postępy można było śledzić dzięki materiałom opublikowanym na YouTube:

  • Wideo PLKD:
  • Wideo Junajted:

Do całej akcji dołączył na koniec również Krzysztof Golonka, znany trener z kanału Trenuj z Krzychem, który zastąpił na murawie kontuzjowanego FIlipa. To właśnie u niego można obejrzeć film z pojedynku, podczas którego górą okazał się team Filipa Chajzera.

  • Wideo Krzysztofa Golonki:

Tryb VOLTA, który zainspirował influencerów to nowy tryb w grze FIFA 20 pozwalający przenieść się graczom ze stadionów na ulice, place oraz hale największych miast świata. Świetna zabawa, którą zapewnia VOLTA spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem przez graczy, a sama gra FIFA 20 sprzedała się na świecie w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Czytaj też: FIFA 20. Trwa głosowanie na Drużynę Roku. Wśród nominowanych Robert Lewandowski

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj