Trwa ładowanie...

FIFA 20: Demo w sieci już dzisiaj

FIFA 20 została udostępniona przez EA Sport zarówno na konsole PlayStation 4, Xbox One, jak i PC. Dzięki niej zobaczymy, jak działają tryby VOLTA Football i Szybki mecz.

FIFA 20: Demo w sieci już dzisiajŹródło: East News, fot: AP/Associated Press/East News
d1cup93
d1cup93

Wersja demo FIFA 20 będzie dostępna dzisiaj prawdopodobnie około godz. 17.00. Twórcy zapowiadają, że dzięki niej możliwe będzie przetestowanie m.in. trybu VOLTA Football.

Tryb jest odpowiedzią na prośby graczy, którzy od dawna zgłaszali zapotrzebowanie na możliwości gry w piłkę na ulicy czy małych stadionach.

FIFA 20: ogromne zmiany

Z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie EA Sports wynika, że zmiany w nowej wersji gry będą naprawdę imponujące.

- Tak dużej nowości w jednym produkcie FIFA nie wprowadzaliśmy od czasów FIFA 98, więc niezmiernie się cieszymy, że w końcu możemy pokazać graczom owoce naszej pracy. Mając to na uwadze, trzeba pamiętać, że TRYB VOLTA to nie jest po prostu nowe wydanie FIFA Street czy trybu halowego z poprzednich lat. To piłka uliczna po raz pierwszy stworzona w oparciu o nasz silnik Frostbite! Pozwolił nam on zadbać o realizm rozgrywki i stworzyć tryby gry, które są przełomowe i niezwykle ciekawe – podkreśla EA Sports.

d1cup93

Co nowego w FIFA 20

Na potrzeby gry jej twórcy zeskanowali głowy ponad 180 nowych piłkarzy i poprawili wygląd dotychczasowych gwiazd piłki nożnej. Wśród nowych zawodników wymienić można Jadon'a Sancho czy Kai'a Havertz. Dodano również 13 stadionów. FIFA 20 oferuje również realistyczne odwzorowanie Bundesligi.

Oficjalna premiera FIFA 20 odbędzie się 27 września, ale wszyscy jej fani już dzisiaj mogą sprawdzić, co nowego oferują jej twórcy.

d1cup93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cup93
Więcej tematów