Trwa ładowanie...
d1dg6d6

FIFA 20. Co nowego pojawiło się w grze?

Co nowego czeka nas w FIFA 20? Jakie zmiany przygotował EA Sports? Sprawdź grę przed premierą w Polsce i poznaj wszystkie nowości!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FIFA 20 prezentuje nowy gameplay
FIFA 20 prezentuje nowy gameplay (Youtube.com)
d1dg6d6

FIFA 20 to kultowa gra dla fanów piłki nożnej, która precyzyjnie odzwierciedla pasję do zielonej murawy i piłkarskich pojedynków w miejskim stylu. Już 27 września czeka nas premiera FIFA 20 w Polsce, ale grę można już zamówić! Co ciekawe, tym razem odsłona FIFY 20 wiąże się z wieloma zmianami i ulepszeniami, które jeszcze bardziej zadowolą miłośników gier i piłki nożnej w jednym. Wyprzedź innych i zobacz jeszcze przed premierą, co czeka nas w FIFA 20!

FIFA 20 – nowy tryb Volta i ulepszona personalizacja

Jedną z większych zmian w FIFA 20 jest nowy tryb, na który z pewnością wyczekiwali fani ulicznych rozgrywek piłkarskich. Mowa o trybie Volta Football, który wnosi do najnowszej FIFY 20 FIFĘ STREET. Tryb Volta umożliwia m.in.:

● rozgrywki 3v3, 4v4, 5v5;
● grę na pustą bramkę;
● grę w ulicznym klimacie;
● szeroki wybór miejsca gry, np. klatka, beton, hala;
● możliwość rozgrywki bez bramkarza;
● możliwość rozgrywki bez bramki, np. odbijając piłkę o ścianę.

Co ważne, poza możliwością dobierania dowolnego składu ilościowego drużyny, FIFA 20 pozwala na kombinacje postaci pod względem płci, co z pewnością spodoba się żeńskiemu gronu fanów piłki kopanej. Ulepszona personalizacja daje możliwość tworzenia własnych zawodników, a graficy włożyli wiele starań w odsłonę wizualną gry. FIFA 20 z trybem Volta pozwala na swobodne rozgrywki bez strojów piłkarskich, np. w dresach.

d1dg6d6

Nawiązując do personalizacji, w nowej FIFIE większe znaczenie ma mieć jakość zawodników w składzie drużyny. Oznacza to, że punktowany gracz prawdopodobnie odczuje to w trakcie rozgrywki.

Co więcej, FIFA 20 wzbogacona jest o dodatkowe funkcje, m.in. duplikowanie gracza przegranej drużyny, rozwój własnego awatara, czy waluta zamiast mikropłatności zarabianych w trakcie rozgrywek. Z kolei spotkania towarzyskie (FUT Friendlies) pozwolą na niepunktowane rozgrywki, także z graczami z sieci, co będzie doskonałym sposobem na trening zawodnika przed meczem.

FIFA 20 – drybling, obrona, szczegóły

EA Sports w FIFA 20 postawiła głównie na ulepszenia pod względem realistycznego odzwierciedlenia ruchów graczy i piłki. Wszelkie zachowania na boisku mają bardziej przypominać rzeczywistość. Skupiono się nie tylko na graczach, ale także fizyce lotu piłki i automatycznych ruchach zawodników sterowanych przez system gry.

d1dg6d6

Najnowsza FIFA 20 ma dopracowane manewry boiskowe, takie jak:

● drybling;
● zachowanie piłki, wybitej poza boisko;
● bardziej realistyczne zachowanie pozostałych graczy, w tym bramkarza sterowanego przez komputer;
● mniejsze możliwości podań tyłem, czy nierealistycznych wyczynów.

Czy rzeczywiście będzie tak prawdziwie przekonamy się 27 września. Dla niecierpliwych Edycja Mistrzowska FIFA 20 w Media Expert dostępna będzie od 24 września.

FIFA 20 – zmiany ułatwiające grę!

Nowa FIFA 20 z pewnością ucieszy graczy, którym ciężko było osiągnąć wysoki poziom w poprzednich edycjach gry. Z wprowadzonych przez EA Sports ulepszeń skorzystają również amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z FIFA 20.

d1dg6d6

Jedną z głównych zmian są m.in. dodatkowe celowniki ułatwiające sterowanie piłką podczas rzutu do bramki. Do tej pory strzelenie gola wymagało sporej precyzji, tym razem jednak ma być nieco łatwiej. Łatwiej będzie również zachować przejętą piłkę, która do tej pory często była odbierana przez innego gracza. Wszystko dzięki m.in. premiowanemu sterowaniu ręcznemu i obniżeniu skuteczności czynności automatycznych. Stałe przyciskanie jednego klawisza nie będzie więc skuteczne, jak to miało miejsce do tej pory. O wiele bardziej opłacalne dla gracza mają być złożone kombinacje ruchów.

Nacisk na realistyczność może okazać się ułatwieniem, ale dla niektórych będzie to spore utrudnienie. Nie będzie można np. wykonać rzutu wolnego z dowolnej pozycji. Skrócony zostanie również czas na rzut oraz utrudnione strzelanie gola z rzutu rożnego. Gracze będą mogli natomiast skorzystać z szerszych możliwości podań, m.in. nowego podania prostopadłego. Wszystko po to, żeby gra była realistyczna i efektowna, jak na football przystało.

Premiera gry FIFA 20 planowana jest na 27 września, ale już teraz możesz zamówić grę w przedsprzedaży! Wejdź na stronę Media Expert i sprawdź możliwości! Zamawiając Edycję Mistrzowską FIFA 20 będzie Twoją własnością już 24 września!

d1dg6d6

Podziel się opinią

Share

d1dg6d6

d1dg6d6