WP

FIFA 18 - sprzedano ponad 24 miliony egzemplarzy

Mimo że pod koniec miesiąca swoją premierę będzie miała gra FIFA 19, to Electronic Arts i EA Sports ogłosiły, że sprzedano ponad 24 miliony egzemplarzy poprzedniczki, czyli gry FIFA 18. Podano też wyniki dla FIFA Mobile, FIFA Online 3 i FIFA Online 4.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FIFA 19 z trybem survivalowym
FIFA 19 z trybem survivalowym (Materiały prasowe)
WP

Wynik sprzedaży tyczy się całego okresu od daty premiery "osiemnastki", czyli od 29 września 2017 roku. Licząc wszystkie odsłony gier z serii FIFA, sprzedaż wynosi 260 milionów sztuk. Gra jest dostęna na komputery, konsole XBox One i 360, Play Station 3 i 4 oraz Nintendo Switch.

Wyniki pozostałych gier piłkarskich od Electronic Arts też mogą robić wrażenie. FIFA Mobile została zainstalowana już 193 miliony razy. Jednak trzeba wziąć pod uwagę strategię firmy - wersja mobilna nie jest wypuszczana co roku, a jedynie aktualizowana, gra też jest dostępna za darmo i występują w niej mikropłatności. FIFA Mobile powstało w 2016 roku.

Na rynku azjatyckim działają gry FIFA Online 3 i 4. Również funkcjonują w systemie free to play. Lącznie mają 115 zarejestrowanych użytkowników.

WP

Najnowsza odsłona gier z serii FIFA, tzw. "dziewiętnastka", będzie miała premierę 28 września. Dostępna będzie na te same nośniki co jej poprzedniczka. W FIFA 19 będzie możliwość rozegrania meczów m.in. z prawdziwą oprawą z Ligi Mistrzów czy Ligi Europy UEFA.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP